Columbus Day

Columbus Day to święto, które powstało na cześć Krzysztofa Kolumba,
który jest symbolem wszystkich, którzy ruszają w nieznane i przekraczają nowe granice.
Święto to jest hucznie obchodzone w wielu krajach, a teraz dzięki SOIT
świętowane jest również w Polsce.

ŚWIĘTO INCENTIVE TRAVEL

 

12 października 1492 r. Krzysztof Kolumb dotarł do wybrzeży Ameryki. Jego wyczyn zmienił obraz ówczesnego świata. Stał się on pierwszym znanym podróżnikiem-odkrywcą. Symbolem wszystkich, którzy wybierają się „dalej”, ruszają w nieznane, przekraczają nowe granice. Na cześć Krzysztofa Kolumba powstało święto Columbus Day hucznie obchodzone w wielu krajach. Teraz dzięki Stowarzyszeniu Organizatorów Incentive Travel świętowane jest również w Polsce. To święto nieograniczonych możliwości jakie stawia przed nami podróżowanie i odkrywanie nowych szlaków, wypływanie na nowe nieznane wody.
Incentive travel, niczym Krzysztof Kolumb, sukcesywnie kieruje się w stronę innowacyjności i poszukiwania nowych zastosowań programów incentive travel.

 

Uczestnicy

Co roku Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel Organizuje uroczystą galę która gromadzi zaproszonych gości – członków SOIT, klientów korporacyjnych, przedstawicieli branży MICE i mediów branżowych.

 

Akcja CSR

Od 2014 roku nieodłącznym elementem Columbus Day jest aukcja charytatywna pamiątek podróżniczych, które zostały przywiezione przez członków SOIT z różnych zakątków świata. Są to m.in. rzeźby, unikalne figurki, obrazy, porcelana czy koszulki z autografami znanych sportowców. Dochód z aukcji przeznaczany jest na cele charytatywne.
Dotychczas zebraliśmy już ponad 113 tysięcy, które zasiliły konta Fundacji Św. Jana Jerozolimskiego oraz Fundacji Opiekuńcze Skrzydła Joanny Radziwiłł. Zebrane środki umożliwiły zorganizowanie zimowiska dla dzieci oraz warsztatów podróżniczo-artystycznych, a także przeprowadzenie remontu domu dla podopiecznych fundacji.

 

Poprzednie edycje:

Edycja 2017
Edycja 2016
Edycja 2015
Edycja 2014

Zapraszamy do obejrzenia Galerii zdjęć na Facebooku:

Columbus Day 2018 >>>
Columbus Day 2017 >>
Columbus Day 2016 >>
Columbus Day 2015 >>

VIDEO

Przejdź do strony projektu