Columbus Day

COLUMBUS DAY – lata 2011-2019 Columbus Day to święto, które powstało na cześć Krzysztofa Kolumba, który jest symbolem wszystkich, którzy ruszają w nieznane i przekraczają nowe granice. Święto to hucznie obchodzone w wielu krajach, świętowane było również przez SOIT w latach 2014-2019.

ŚWIĘTO INCENTIVE TRAVEL

 

12 października 1492 r. Krzysztof Kolumb dotarł do wybrzeży Ameryki. Jego wyczyn zmienił obraz ówczesnego świata. Stał się on pierwszym znanym podróżnikiem-odkrywcą. Symbolem wszystkich, którzy wybierają się „dalej”, ruszają w nieznane, przekraczają nowe granice. Na cześć Krzysztofa Kolumba powstało święto Columbus Day hucznie obchodzone w wielu krajach. Teraz dzięki Stowarzyszeniu Organizatorów Incentive Travel świętowane jest również w Polsce. To święto nieograniczonych możliwości jakie stawia przed nami podróżowanie i odkrywanie nowych szlaków, wypływanie na nowe nieznane wody.
Incentive travel, niczym Krzysztof Kolumb, sukcesywnie kieruje się w stronę innowacyjności i poszukiwania nowych zastosowań programów incentive travel.

 

Uczestnicy

Co roku Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel organizowało uroczystą galę, która gromadziła zaproszonych gości – członków SOIT, klientów korporacyjnych, przedstawicieli branży MICE i mediów branżowych.

 

Akcja CSR

Od 2014 roku nieodłącznym elementem Columbus Day jest aukcja charytatywna pamiątek podróżniczych, które zostały przywiezione przez członków SOIT z różnych zakątków świata. Są to m.in. rzeźby, unikalne figurki, obrazy, porcelana, oryginalne limitowane edycje alkoholi czy koszulki z autografami znanych sportowców. Dochód z aukcji przeznaczany jest na cele charytatywne.

We wszystkich edycjach aukcji zebrano już blisko 188 tysięcy złotych, które zasiliły konta Fundacji Św. Jana Jerozolimskiego oraz Fundacji Opiekuńcze Skrzydła Joanny Radziwiłł. Zebrane środki umożliwiły zorganizowanie zimowiska dla dzieci oraz warsztatów podróżniczo-artystycznych, a także przeprowadzenie remontu domu dla podopiecznych fundacji.

Poprzednie edycje:

Edycja 2017
Edycja 2016
Edycja 2015
Edycja 2014

Zapraszamy do obejrzenia Galerii zdjęć na Facebooku:

Columbus Day 2019 i 10-lecie SOIT>>>

Columbus Day 2018 >>>
Columbus Day 2017 >>
Columbus Day 2016 >>
Columbus Day 2015 >>

VIDEO

Columbus Day jako projekt CSR 2019

Video 2019 

Video 2018 

Przejdź do strony projektu