Projekty

Columbus Day

COLUMBUS DAY – lata 2011-2019 Columbus Day to święto, które powstało na cześć Krzysztofa Kolumba, który jest symbolem wszystkich, którzy ruszają w nieznane i przekraczają nowe granice. Święto to hucznie obchodzone w wielu krajach, świętowane było również przez SOIT w latach 2014-2019.
Więcej

Meetings Week
Poland

To tydzień spotkań profesjonalistów branży MICE, który organizowany
jest przez organizacje branżowe od 2013 roku. Co roku gromadzi ponad tysiąc osób związanych z przemysłem spotkań. SOIT jest współorganizatorem Wydarzenia i gospodarzem trzeciego dnia konferencji.
Więcej

Dobry Przetarg

SOIT jest Partnerem Dialogu Branżowego Zleceniodawca-Agencja, ze szczególnym, merytorycznym wsparciem obszaru dedykowanego kategorii: incentive travel. Celem projektu Dobry Przetarg jest ustalenie najlepszych standardów zakupowych i przetargowych w ośmiu
kategoriach marketingowych.
Więcej

Barometr SOIT

Więcej

SOIT na Fali

Więcej

Pilot Incentive Travel

Celem szkolenia jest przygotowanie jego uczestników do pilotowania imprez turystycznych typu incentive. Jeżeli chcesz poznać turystykę incentive; dowiedzieć się, jakie są cele jej wyjazdów; kto jest ich klientem oraz jak realizuje się programy takich imprez, weź udział w szkoleniu Pilot incentive travel.
Więcej

Centrum Monitoringu Rynku Turystycznego

Centrum Monitoringu Rynku Turystycznego pełni funkcję edukacyjną w zakresie stosowania przez przedsiębiorców i innych uczestników rynku turystycznego regulacji prawnych, w szczególności ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych i ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach hotelarskich oraz usługach pilotów wycieczek i przewodników turystycznych.
Więcej

INCENTIVE DAY

Święto branży Incentive Travel pod nazwą Incentive Day odbyło się po raz pierwszy w dniu 21 czerwca 2023 r. Jest to pierwsze duże wydarzenie edukacyjno-networkingowe organizowane przez Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel po pandemii. Jest ono adresowane do osób z branży wyjazdów motywacyjnych: członków Stowarzyszenia SOIT, ich Klientów, Kontrahentów i Partnerów, a także współpracujących Mediów oraz gości specjalnych z organizacji rządowych i pozarządowych.
Więcej