Katarzyna Szełemej-Pobożniak

Członkowie SOIT

Katarzyna Szełemej-Pobożniak

Dyrektor Działu Incentive

Wiceprezeska Haxela, jest również ekspertką w zakresie komunikacji międzykulturowej. W tym zakresie, w ramach projektu Kariera bez Granic, prowadzi szkolenia, wykłady oraz mentoring.

Na jej warsztat składają się nie tylko studia na wydziale etnologii Freie Universitaet w Berlinie i latynoamerykanistyki na Uniwersytecie Passau, ale również studia psychologii motywacji (uniwersytet SWPS), metodologia coachingu ICF  oraz studia ekonomiczne na SGH.

Wszechstronne wykształcenie Kasia łączy z międzykulturowym i menedżerskim doświadczeniem. W ciągu ostatnich 26 lat odwiedziła, prowadziła projekty, badania lub zbierała materiały do reportaży w prawie 100 krajach. Wiele z tych projektów zrealizowała w imieniu firmy Haxel dla największych międzynarodowych korporacji.

Jesteśmy agencją incentive travel z największym doświadczeniem na polskim rynku. Od 32 lat doradzamy klientom jak efektywnie wykorzystać wyjazdy motywacyjne do wsparcia sprzedaży i motywacji partnerów oraz pracowników. Dla wymagających klientów z całego świata organizujemy pełne emocji podróże motywacyjne w 125 krajach. Wykorzystujemy naszą wyobraźnię i doświadczenie, aby tworzyć niezwykłą jakość doświadczeń. Zrealizowaliśmy projekty dla średnich i dużych firm, dlatego możemy powiedzieć, że rozumiemy różne firmowe oczekiwania i zawsze pamiętamy o celach biznesowych klientów. Atrakcje i charakter wyjazdu czy eventu dopasujemy do profilu grupy, do branży i zawsze bierzemy pod uwagę kulturę organizacyjną firmy. Wiemy jak stopniować atrakcyjność destynacji, optymalizować budżety, budować napięcie i odpowiednią atmosferę wokół incentive travel. Rozwijamy nasze kompetencje odwiedzając nowe miejsca, szukając nowych atrakcji, biorąc udział w wydarzeniach branżowych czy pozyskując kontakty na targach w różnych miejscach na świecie. Zależy nam, aby nasi klienci odczuwali pełen komfort współpracy z nami, dlatego dbamy o to, aby klient współuczestniczył w procesie tworzenia programu, nie był niczym zaskakiwany i otrzymał wszystkie informacje z wyprzedzeniem. Nasza pasja podróżowania, doświadczenie i kompetencje całego zespołu pozwalają nam skomponować program wyjazdu, którego uczestnicy nie zapomną.

Rok powstania: 1991 Główna specjalizacja:

  1. Podróże nagrodowe
  2. Konferencje i eventy
  3. VIP adventure travel