Aktualności

Weco Travel zmienia siedzibę i rozwija dział MICE

W związku z intensywnym rozwojem firma Weco Travel przeniosła siedzibę główną do nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy.

„Decyzja o przeprowadzce z ul.Taśmowej na Służewcu podjęta była już dawno temu, nasza firma rozwija się dynamicznie za czym idzie wzrost zatrudnienia. Szukaliśmy miejsca, które będzie bardziej dogodne komunikacyjnie dla naszych pracowników, które będzie łączyło ze sobą świetną lokalizację i nowoczesne przestrzenie sprzyjające dalszemu rozwojowi. Nowa lokalizacja przy Al.Jana Pawła II 19 daje nam wszystko czego potrzebujemy i wprowadza nową jakość pracy” – powiedziała HR & Administration Director Joanna Mazurkiewicz.

W strukturze firmy dynamicznie rozwija się Dział MICE, który zyskał również swoje nowe przestrzenie. W ostatnich tygodniach dołączyły do tego Zespołu 3 osoby. ”Mamy ambicję znacznie zwiększyć udział w rynku wykorzystując potencjał klientów z obszaru business travel oraz długoletnie doświadczenie i energię nowo zatrudnionych Specjalistów” – dumnie prezentuje Grażyna Grot-Duziak,Członek Zarządu i Dyrektor Działu MICE.

Powrót