Aktualności

Zjazd członków SOIT w Spale

Członkowie SOIT spotkali się na zjeździe integracyjnym w Spale. Owocne obrady, ambitne plany na przyszłość i doskonała, aktywna rozrywka.

 

Członkowie stowarzyszenia spotkali się w dniach 2-3 września na zjeździe SOIT w Spale. Uczestników gościł hotel Mościcki**** Resort & Conference.

 

Agenda spotkania obejmowała część merytoryczną oraz integracyjną. W ramach zjazdu odbyło się już drugie w tym roku Walne Zgromadzenie Członków, które uchwaliło m.in. Regulamin Komisji Etyki. Komisja to nowy organ doradczo-arbitrażowy Stowarzyszenia, który został powołany przez Walne Zgromadzenie w styczniu br. Regulamin zawiera zbiór kluczowych zasad dotyczących organizacji pracy komisji i wydawania rozstrzygnięć.

 

Podczas obrad została zaprezentowana nowa identyfikacja wizualna Stowarzyszenia, która będzie miała swoją premierę już jesienią 2016. Członkowie podsumowali także dotychczasowe działania strategiczne SOIT i wyznaczyli cele na kolejne miesiące.

 

Po pracowitych i owocnych obradach został zaplanowany czas na integrację i rozrywkę: spływ kajakowy rzeką Pilica i zwiedzanie okolicy. Spała to malownicza miejscowość z niezwykłą historią. Swoje letnie rezydencje posiadali tutaj m.in. Carowie Aleksander III i Mikołaj II, prezydent Stanisław Wojciechowski i prezydent Ignacy Mościcki. Tak wyjątkowy klimat gwarantował inspirującą atmosferę i organizację spotkania na najwyższym poziomie.

Powrót