Aktualności

Sylwia Sadoch i Travel Concierge w SOIT

SOIT wita na pokładzie nowego członka. Sylwia Sadoch jest pierwszym członkiem, który dołączył do Stowarzyszenia po zmianie kryteriów.

 

Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel przyjęło do swojego grona kolejnego członka – Panią Sylwię Sadoch z Travel Concierge. Pani Sylwia jest pierwszym członkiem, który dołączył do SOIT po zmianie kryteriów członkowskich. W styczniu br. Walne Zgromadzenie przyjęło uchwały zmieniające te kryteria. Zmiany statutowe zostały zatwierdzone postanowieniem sądu w maju br.

 

Od tego roku członkami wspierającymi SOIT mogą zostać firmy, których średnioroczne przychody z incentive travel w ciągu ostatnich trzech lat wynoszą minimum 3 miliony złotych. Ponadto kandydaci na członków mają obowiązek posiadania gwarancji ubezpieczeniowej w wysokości minimum 500.000 zł oraz muszą wykazać brak zaległości w płatnościach należności publicznoprawnych. Podwyższona została także liczba rekomendacji (z 2 na 4) od firm członkowskich dla kandydatów na nowych członków.

 

„Mam nadzieję, że dzięki przynależności do SOIT będę miała wpływ na postrzeganie naszej branży i zachodzących w niej procesów. Nie bez znaczenia jest także możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia, zarówno innych członków, jak i samego stowarzyszenia” – tłumaczy decyzję o przystąpieniu Sylwia Sadoch.

 

Sylwia Sadoch z branżą turystyczną związana od 1999.r, kiedy to pierwsze kroki, jeszcze w trakcie studiów, stawiała w Orbisie. Potem przez 10 lat prowadziła i zarządzała biurami podróży z rynku incentive, by w 2011 r. założyć własną działalność. Jest inicjatorką oraz współwłaścicielką Travel Concierge. Ukończyła Technikum Hotelarskie, Wyższą Szkołę Handlu i Finansów Międzynarodowych oraz Wyższą Szkołę Ubezpieczeń i Bankowości. Jest również członkiem SITE (Society for Incentive Travel Excellence). W pracy ceni sobie szczerość i uczciwość. Prywatnie żona i mama dwóch córek, doskonale łącząca życie prywatne z pracą zawodową.

Powrót