Aktualności

VI edycja Columbus Day z rekordowym wynikiem aukcji charytatywnej

9 listopada 2017 członkowie SOIT i zaproszeni goście świętowali Columbus Day. Aukcja charytatywna pamiątek podróżniczych, która jest stałym punktem programu, zakończyła się z rekordowym wynikiem!

Już od 6 lat Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel organizuje jesienią Galę Columbus Day podczas której spotykają się członkowie SOIT – właściciele i menedżerowie największych agencji incentive travel w Polsce, ich klienci – przedstawiciele firm z działów zakupów i marketingu, a także reprezentanci instytucji z branży MICE, DMC i linii lotniczych. Wydarzenie to na stałe wpisało się w kalendarz imprez branżowych i jest wyjątkową okazją do networkingu i integracji.

Tegoroczna edycja Columbus Day odbyła w Restauracji Concept 13 w Warszawie i zgromadziła blisko 120 osób. Partnerem Głównym Wydarzenia był Skybus.pl. Podczas aukcji charytatywnej pamiątek podróżniczych, które członkowie SOIT przywieźli z różnych zakątków świata, zebrano rekordową sumę 29 450 zł. Środki te zasilą konto Fundacji Opiekuńcze Skrzydła Joanny Radziwiłł. W sumie, podczas czterech edycji Columbus Day, zgromadzono już ponad 80 tysięcy złotych, które umożliwiły m.in. zorganizowanie zimowiska dla dzieci oraz warsztatów podróżniczo-artystycznych, a także przeprowadzenie remontu domu dla podopiecznych fundacji.

Galę Columbus Day i aukcję poprowadził Paweł Wiszniewski – dziennikarz muzyczny, prezenter, konferansjer i szef muzyczny Radia WAWA. Goście Columbus Day usłyszeli zmysłowe ballady i energetyczne przeboje w wykonaniu zespołu SouLadies. Partnerzy Gali przygotowali dla uczestników Wydarzenia atrakcyjne prezenty i nagrody do wygrania w loterii wizytówkowej m.in. vouchery na pobyty w Grecji, na wyspie Mauritius, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w Mjanmie, Brazylii i Argentynie, w Hiszpanii, na Malcie, w Paryżu, Koszycach i w Polsce.

Dziękujemy wszystkim Partnerom za pomoc w realizacji naszego Wydarzenia. Kolejna Gala za rok!

GALERIA ZDJĘĆ NA FB >>>

Partner Główny Gali: SKYBUS.PL

Partner strategiczny SOIT: AXA TUiR

Partnerzy: Liberty International Tourism Group, Beachcomber  / Multisolution Group, Emirates

Patron medialny: THINK MICE

Partner relaksacyjny: Tranquini® Positively Relaxed

Upominki ufundowali: Excellent Office , Miya Cosmetics, Conventa

Vouchery ufundowali: SKYBUS.PL i Grecotel Olympia Riviera Mega Resort, Insiders Tourism / MAPAdvice, Asian Trails Group / Travel Bidder, DMC SIT – Special Interest Travel (SIT) Malta / Travel Bidder, DoubleTree by Hilton KošiceHotel Mościcki**** Resort & Conference, Dwór Carski, Siedlisko Morena

Aplikację dostarczyła: Platforma Event&Travel Apps

 

Powrót