Aktualności

V Jubileuszowa edycja Meetings Week Poland

W dniach 20-24 marca 2017 odbędzie się V jubileuszowa edycja Meetings Week Poland.

To tydzień konferencji i spotkań networkingowych profesjonalistów branży MICE, który organizowany jest przez organizacje branżowe od 2013 roku. Co roku gromadzi blisko półtora tysiąca osób związanych z przemysłem spotkań. SOIT jest współorganizatorem Wydarzenia i gospodarzem konferencji w trzecim dniu spotkań.

Serdecznie zapraszamy na INSPIRATION BOOSTER DAY w środę 22 marca 2017.

Zaprosiliśmy cenionych trenerów i praktyków biznesu, którzy dostarczą nam inspiracji i wiedzy o tym, jak odpowiadać na wyzwania rynkowe, rozwijać swój osobisty potencjał i biznes w branży MICE.

Prelegenci podzielą się najnowszą wiedzą z zakresu strategii, sprzedaży B2B, zarządzania i motywacji. Na scenie Meetings Week Poland wystąpią:

  • Agnieszka Węglarz – strateg, niezależny doradca i wykładowca z wieloletnim doświadczeniem trenerskim oraz biznesowym, wykładowca ICAN Institute. Najlepiej oceniona prelegentka podczas zeszłorocznej edycji!
  • Marcin Słomski, FCCA – ekspert w zakresie optymalizacji wartości przedsiębiorstw, wykładowca ICAN Institute.
  • Angelika Chimkowska  – ekspert oswajania zmian dla osób i organizacji biznesowych
  • oraz GOŚĆ SPECJALNY – wybitny polski sportowiec!

Program i rejestracja na stronie Wydarzenia >>>

Tegoroczna edycja Meetings Week Poland odbędzie się w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie (Ursynów, stacja Metro Stokłosy).

Meetings Week Poland organizowane jest wspólnie przez: SOIT, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce”, Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI Poland, SITE Poland, Poland Convention Bureau POT, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, magazyn „The Warsaw Voice”, portal Meetingplanner.pl, przy licznym wsparciu mediów branżowych.

Powrót