Aktualności

United Partners z rekordowym wzrostem sprzedaży w 2017 r.

Członek SOIT, agencja United Partners zamknęła rok z rekordowym 70% wzrostem sprzedaży, przekraczając 16 mln przychodów. Klienci agencji podkreślają, że stawiają na jakość obsługi.

„Niebieskie koszulki polo z białym logo United Partners zostały w 2017 roku wybrane jako niezwykle twarzowe na wyjazdy incentive travel w Polsce.” – podkreśla prezes agencji Cezary Wilemajtys. „To nie tylko chodzi o niebieskie koszulki polo, które w naszej firmie mamy od 14 lat”. – dodaje. „To bardziej efekt wielu lat pracy nad jakością. Klienci widzą w nas profesjonalistów, którzy zapewniają obsługę na najwyższym poziomie” .

United Partners to zgrana ekipa, zespół tworzą doświadczeni producenci, którzy pracują razem od lat. Cezary Wilemajtys, który jest general menedżerem w firmie, jest zaangażowany praktycznie w każdy projekt. Wciąż znajduje czas na pracę w stowarzyszeniach, przez sześć lat był członkiem zarządu SOIT, w listopadzie 2017 został wybrany na prezesa SITE Poland. Prowadzi z ramienia SOIT prace w Dialogu Branżowym Dobry Przetarg – stolik incentive travel i od kilku lat bierze udział w konsultacjach nad nową ustawą o imprezach turystycznych. Pracę na rzecz branży w tak dużym zakresie stara się przekładać na dalszy rozwój swojej oferty i kompetencji zespołu. „Nagroda Geparda Biznesu, którą otrzymaliśmy w zeszłym roku za dynamiczny rozwój i wzrost wartości firmy, dała nam wiele satysfakcji. To okazja, aby wysłać sygnał do Klientów i branży, że moja aktywność w stowarzyszeniach i poszukiwanie sposobów na podnoszenie jakości usług przekłada się na sukces finansowy.”

Agencja United Partners wdrożyła w 2017 r. nowy zestaw opieki nad podróżnymi, w tym autorski system Elektroniczny Opiekun, który otrzymał nagrodę w konkursie Nowe Trendy w Turystyce w kategorii IT w Gdańsku. – „Innowacyjny charakter naszej obsługi zawiera wiele różnych elementów, które trudno jest w łatwy sposób skopiować. My zupełnie inaczej przygotowujemy się do realizacji wyjazdów incentive travel, mamy swoje sprawdzone rozwiązania, małe usprawnienia i potężną broń na wszelkie niespodzianki: system zarządzania projektem Vista i sprawdzone grono przyjaciół w Polsce i na całym świecie. To prawdziwa rodzina United Partners, która działa jak w zegarku.”

„Co ciekawe, bardzo sobie cenimy współpracę z producentami kawy i ekspresów do kawy. Tak się składa, że w tym gronie mamy Klientów od wielu, wielu lat, czasem realizujemy dla nich naprawdę niewielkie projekty, ale wkładamy w nie tyle samo serca, co w duże programy incentive travel, z wieloetapową komunikacją konkursową. Dlatego krąży w Warszawie opinia, że najlepszą kawę serwuje United Partners! – mówi z uśmiechem Cezary Wilemajtys. – A gdy pytamy naszych Klientów, co sobie najbardziej w nas cenią to niezmiennie dostajemy tę samą odpowiedź: jesteście po prostu zgraną ekipą, nie zmieniajcie się! United Partners – to po prostu zgrana ekipa.”.

Powrót