Aktualności

Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel zaprasza korporacje organizujące wyjazdy motywacyjne na „Święto Incentive Day”

W pierwszy Dzień LATA w dniu 21 czerwca 2023 w Klubie Sosnowym Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel SOIT organizuje „Święto Incentive Day” pod hasłem „Z nami możesz mieć LATO cały rok”. Wydarzenie jest skierowane do korporacji i firm, posiadających w swoich strategiach marketingowych narzędzie jakim jest incentive travel. Stowarzyszenie zaprasza także przedstawicieli firm, które w swoich strategiach marketingowych nie mają jeszcze tego narzędzia marketingowego, ale zamierzają je wdrożyć, członków Stowarzyszenia, Partnerów, mediów oraz gości specjalnych.

W pierwszej części dnia odbędzie się konferencja podczas której przedstawione zostaną wyniki badania SOIT „Barometr” za lata 2020-2022 i prognozy na rok 2023 przedstawiające wartość rynku incentive travel w poszczególnych latach od czasu wybuchu pandemii.

Następnie przedstawione zostaną Dobre Praktyki współpracy z agencjami incentive travel i przykłady zastosowania innowacyjnych rozwiązań w działalności branży turystyki motywacyjnej w odniesieniu do sytuacji po pandemii. Do tego panelu zaprosiliśmy także firmy, które od lat wykorzystują w swoich działaniach wyjazdy typu incentive travel. Będziemy mówić o wzrostach budżetów na wyjazdy typu incentive travel, terminach płatności, terminach ważności oferty, zbyt długich procesach decyzyjnych, o ilości zapraszanych agencji incentive do przetargu, o terminach na przygotowanie oferty, o Rodo i umowach NDA przy współpracy, zrównoważonym rozwoju, ESG, śladzie węglowym
i wodnym, zmieniających się w ostatnim czasie cenach i budżetach, o wpisach do rejestru organizatorów turystyki, o TFG i TFP,  o zmieniającym się podejściu Hoteli i linii lotniczych do grup
.

Wieczorem po konferencji SOIT zaprosi także uczestników i Partnerów na galę,  podczas której będzie miała miejsce aukcja charytatywna pamiątek podróżniczych przywiezionych przez członków SOIT
z różnych zakątków świata. Dochód z aukcji podobnie jak we wcześniejszych latach przekazany zostanie na realizację celów statutowych Fundacji Joanny Radziwiłł „Opiekuńcze Skrzydła”. W tym roku chcielibyśmy sfinansować wakacje 28 dzieci i młodzieży z Kamionki i Milanówka w wieku 6-14 lat, a także wesprzeć akcję pt. „Budujemy Nowy Dom” polegającą na współtworzeniu domu dla dzieci w Kamionce.

Wszelkie informacje o wydarzeniu: https://incentiveday.pl/

Serdecznie zapraszamy Klientów SOIT, działy marketingu, HR, osoby odpowiedzialne za wyjazdy motywacyjne w korporacjach, a także firmy, które chcą dołączyć jako Partnerzy wydarzenia do rejestracji.

 

Powrót