Aktualności

SOIT po raz szósty świętuje Columbus Day

9 listopada 2017 już po raz szósty SOIT organizuje Galę Columbus Day, która gromadzi członków stowarzyszenia i zaproszonych gości z branży MICE. Stałym punktem programu jest aukcja charytatywna pamiątek podróżniczych przywiezionych przez członków SOIT z całego świata.

Columbus Day na świecie obchodzony jest na cześć Krzysztofa Kolumba jako upamiętnienie dnia dotarcia do wybrzeży Ameryki w 1492 r. Kolumb jest symbolem tych którzy przekraczają granice, ruszają w nieznane. Columbus Day to święto nieograniczonych możliwości jakie stawia przed nami podróżowanie. Jest hucznie obchodzone w wielu krajach. Sześć lat temu Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel wprowadziło tę tradycję do Polski i Gala Columbus Day na stałe wpisała się w kalendarz imprez branżowych, jako wyjątkowa okazja do branżowej integracji i networkingu.

„Spotykamy się w szerokim gronie organizatorów ze strony korporacji i mniejszych firm, agencji incentive, mediów piszących o tematyce wyjazdów motywacyjnych oraz naszych partnerów i sympatyków. Święto Columbus Day to okazja do promowania incentive travel jako skutecznego narzędzia biznesowego. A aukcja charytatywna pamiątek, która jest kluczowym punktem programu, jest dowodem na to, że akcje CSR doskonale integrują, motywują i budują relacje.” – tłumaczy Agnieszka Lewandowska, Wiceprezes SOIT i Wiceprezes agencji Incentive Care.

Od czterech lat podczas Columbus Day odbywa się aukcja charytatywna pamiątek podróżniczych, które członkowie SOIT przywożą z różnych zakątków świata. Dotychczas zebrano już ponad pięćdziesiąt tysięcy złotych, które zasiliły konta Fundacji Św. Jana Jerozolimskiego oraz Fundacji Opiekuńcze Skrzydła Joanny Radziwiłł. Zebrane środki umożliwiły zorganizowanie zimowiska dla dzieci oraz warsztatów podróżniczo-artystycznych, a także przeprowadzenie remontu domu dla podopiecznych fundacji.

W tym roku Galę Columbus Day i aukcję poprowadzi Paweł Wiszniewski – dziennikarz muzyczny, prezenter, konferansjer i szef muzyczny Radia WAWA. Goście Columbus Day usłyszą zmysłowe ballady i energetyczne przeboje w wykonaniu zespołu SouLadies. Partnerzy Gali przygotowali dla uczestników Wydarzenia atrakcyjne prezenty i nagrody do wygrania w loterii wizytówkowej m.in. vochery podbytowe na wyspie Mauritius, Mjanmie (d.Birma), w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na Słowacji i w Polsce.

Partnerem Głównym Gali jest Skybus.pl – Latanie to nasza pasja!

Gala Columbus Day odbędzie się w Restauracji Concept13 w Warszawie, DH Vitkac, ul. Bracka 9.

COLUMBUS DAY 2017 >>

Powrót