Aktualności

SOIT nadal niepokonany w MP Power Awards

Finałowa gala MP Power Night odbyła się w tym roku 18 marca w Teatrze Palladium.
To był bardzo emocjonujący wieczór i przyniósł kolejne sukcesy naszych członków! Aż trzy statuetki trafiły do rąk agencji InDreams Incentive Programs, która została wyróżniona w kategoriach:
• MP Power 12 – Meeting planner – agencja incentive nagroda dla Mikołaja Jeżaka
• Incentive travel za projekt Przystanek Syngenta – Alaska 2015
• Program wsparcia sprzedaży z wykorzystaniem incentive Travel – za program Power Team Coca-Cola.

Gratulujemy także ICP Group za MP Powera w kategorii kongres za III Kongres Polskiej Edukacji.

Podsumowując wszystkie edycje:
Członkowie SOIT otrzymali w czterech edycjach konkursu MP Power Awards aż dwadzieścia sześć nominacji w kategoriach: incentive travel, program wsparcia sprzedaży z wykorzystaniem incentive travel, kampania incentive marketing, CSR, aktywny outdoor i kongres.
Trzynaście razy odbierali na scenie zwycięskiego Powera, w tym co roku w kategoriach incentive travel, program wsparcia sprzedaży z wykorzystaniem incentive travel.
W konkursie Power 12, w czterech edycjach plebiscytu członkowie SOIT nominowani byli dwunastokrotnie. Power w kategorii Meeting planner – agencja incentive, co roku odbierali przedstawiciele Stowarzyszenia, wygrywając czterokrotnie tę kategorię.

Członkowie SOIT, jak dotąd otrzymali 100 proc. statuetek w kategoriach: incentive travel, program wsparcia sprzedaży z wykorzystaniem incentive travel, meeting planner – agencja incentive.

Powrót