Aktualności

„SOIT na FALI” – pierwsza impreza integracyjna dla agencji zrzeszonych w SOIT

„SOIT na FALI” to pierwsza impreza integracyjna dla agencji zrzeszonych w SOIT, która zainaugurowała obchody 10 lat działalności Stowarzyszenia. Event zgromadził ponad 100 przedstawicieli agencji incentive na jednym pokładzie. Agencyjne załogi doskonale wpisały się w marynarski dress code. Spotkanie było okazją do podsumowania dekady działalności SOIT. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w rejsach po Wiśle.

W wydarzeniu wzięli udział Członkowie SOIT – prezesi, członkowie zarządów, właściciele agencji incentive travel oraz pracownicy agencji członkowskich – dyrektorzy działów MICE, managerowie działów incentive, project managerowie odpowiedzialni za realizację projektów incentive.

Impreza SOIT na Fali była to pierwsza okazja do spotkania w takim gronie – członkowie SOIT czyli właściciele agencji oraz ich zespoły organizujące wyjazdy incentive. Chcieliśmy podziękować naszym pracownikom za ich wkład w realizacje projektów incentive i rozwój naszych biznesów i rynku incentive w Polsce. Wg Barometru SOIT, badane agencje zrealizowały ponad 646 wyjazdów dla 35 tys. uczestników w 2018 roku, a prognozy przewidują wzrost w 2019 roku. To zasługa ciężkiej pracy zgranych, zmotywowanych zespołów agencji członkowskich SOIT. Nie mogliśmy lepiej rozpocząć świętowania 10-lecia SOIT. – podsumował Sebastian Słoniewski – Prezes Zarządu SOIT.

 

Event odbył się 18 czerwca 2019 w River Cafe. Partnerem Wydarzenia były Polskie Linie Lotnicze LOT

 

Powrót