Aktualności

Rival Group w SOIT

Leszek Babicz z agencji Rival Group dołączył z początkiem roku do SOIT. Tak więc rok 2015 otwieramy liczbą 29 członków, którzy reprezentują 21 profesjonalnych organizatorów incentive travel.

Na pytanie dlaczego zdecydował się dołączyć i czego oczekuje odpowiada następująco:
„Zdecydowałem się dołączyć do SOIT, gdyż głęboko wierzę iż razem budujemy tę branżę i bierzemy za nią odpowiedzialność. Działając wspólnie mamy wpływ na rynek, branżę, jej etycznie działania oraz jej rozwój. Wspólnie możemy reagować na negatywne wydarzenia w branży, ale również na te pozytywne. W dzisiejszym świecie w pojedynkę możemy bardzo niewiele – tak naprawdę nic.
Dzisiejszy świat to świat stowarzyszeń, organizacji, które dobrze prowadzone mogą zmieniać rzeczywistość.Chociaż jesteśmy konkurencją wspólnie pracujemy nad rynkiem oraz zwiększamy jego zasięg. Zależy mi na tym, aby wypracować pewne standardy współpracy na tym rynku, aby praca, którą wytwarzamy nie była pustym przebiegiem…”

Agencja Rival Group istnieje na rynku od 1998 roku. Działamy we wszystkich obszarach branży MICE, realizując projekty na terenie całej Polski i świata. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych, imprez masowych, konferencji i gal. Uzupełnieniem głównego profilu działalności Rival Group jakim jest organizacja Eventów oraz wyjazdów Incentive są elementy Trade Marketingu, a więc wsparcie sprzedaży poprzez akcje promocyjne, otwarcia obiektów i premiery produktów.
Naszym Klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania wpływające na poprawę działania wewnętrznej struktury firmy oraz budujące markę w oczach partnerów biznesowych i bezpośrednich odbiorców. Każdy projekt traktujemy kompleksowo, zapewniając Klientom pełnowartościowy produkt, dostosowany do ich wymagań, oczekiwań i celów. Najważniejsze jest dla nas profesjonalne działanie. To nie wyklucza eksperymentowania, dzięki któremu tworzymy unikalne projekty, na długo zapadające w pamięć odbiorców.
Działamy z pasją. Angażujemy się. Szukamy. Kreujemy. Planujemy. Wszystko po to, aby stworzyć event idealny. Zadowolenie naszych Klientów jest źródłem naszej satysfakcji.

Powrót