Aktualności

Rekordowy wynik aukcji charytatywnej na Jubileusz 10-lecia SOIT

Już po raz ósmy SOIT zorganizował Galę Columbus Day, która zgromadziła ponad 150 osób – członków stowarzyszenia, klientów agencji incentive i zaproszonych gości z branży MICE. Tegoroczna Gala była również okazją do świętowania Jubileuszu 10-lecia działalności SOIT. Tradycyjna aukcja charytatywna pamiątek podróżniczych zakończyła się z rekordowym wynikiem.

Columbus Day na świecie obchodzony jest na cześć Krzysztofa Kolumba jako upamiętnienie dnia dotarcia do wybrzeży Ameryki w 1492 r. Kolumb jest symbolem tych, którzy przekraczają granice, ruszają w nieznane. Columbus Day jest hucznie obchodzony w wielu krajach jako święto podróżników. Osiem temu Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel wprowadziło tę tradycję do Polski, a Gala Columbus Day na stałe wpisała się w kalendarz imprez branżowych jako wyjątkowa okazja do branżowej integracji i networkingu.

Tegoroczna Gala Columbus Day odbyła się pod hasłem „SOIT Dookoła świata”, a klimat wieczoru podkreśliły dekoracje w stylu podróżniczym, międzynarodowa kuchnia oraz animacje z filmami z różnych zakątków świata. Wieczór wypełniła aukcja charytatywna pamiątek podróżniczych oraz występy artystów – Nicka Sincklera, Kasi Dereń oraz Michała Rudasia. Licytację w brawurowym stylu poprowadził Mariusz Korpoliński. Aukcja zakończyła się fantastycznym wynikiem. Pamiątki podróżnicze wylictyowano za kwotę 73 494 zł. Fundusze zebrane podczas aukcji po raz kolejny zostaną przekazane Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła.  We wszystkich edycjach aukcji zebrano już blisko 188 tysięcy złotych.

„Dziękuję za wspaniały wieczór wypełniony emocjami i rekordowym wynikiem aukcji na rzecz podopiecznych dzieci z Fundacji. Uzyskana kwota zostanie przeznaczona na zorganizowanie rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz rozpoczęcie przebudowy strychu, w którym otworzymy pokój edukacyjno-warsztatowy”– podsumowała Joanna Rzadziwiłł, prezeska Fundacji opiekuńcze Skrzydła.

Z okazji 10-urodzin SOIT, artyści zaśpiewali członkom Stowarzyszenia „Happy Birthday”, a obchody Jubileuszu zwieńczył tradycyjny tort urodzinowy.

To był fantastyczy wieczór i jestem podwójnie dumny z SOIT. Po pierwsze już od 10-lat rozwijamy się jako organizacja i działamy na rzecz branży incentive. Mimo, iż na co dzień jesteśmy konkurencją, to potrafimy ze sobą rozmawiać i jednoczyć się we wspólnym celu. Po drugie, jestem pod wielkim wrażeniem wyniku aukcji charytatywnej, który jest ponad dwukrotnie wyższy niż w poprzednim roku. Jest to wspaniały prezent urodzinowy zarówno dla nas, jak i dla fundacji, którą wspieramy od wielu lat. Dziękuję wszystkim darczyńcom, licytującym oraz partnerom Columbus Day. – podsumowuje Sebastian Słoniewski, Prezes Zarządu SOIT.

Partnerzy Gali przygotowali dla uczestników Wydarzenia atrakcyjne prezenty i nagrody do wygrania w konkursie wizytówkowym m.in. safari w Tanzanii oraz vouchery pobytowe w Panamie, Brazylii, Szkocji oraz w Moskwie.

Partnerzy Gali: Polskie Linie Lotnicze LOT,  Skybus.pl, Liberty International Tourism Group, RUSMICE, Time4travel, Western Union Business Solutions. Partner Multimedialny: Grupa e4e.

Oprawę muzyczną zapewnił DJ Sopran.

Gala Columbus Day odbyła się 6 listopada 2019 w Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Zapraszamy do obejrzenia filmów emitowanych podczas Gali:

10 lat SOIT https://youtu.be/k3caeTMfhVY

SOIT Dookoła Świata  https://youtu.be/ram6s2b2HR0

Fotorelacja z Gali jest dostępna na Facebooku (fot. Cegłowska Katarzyna – Ketti.pl) – Columbus Day i 10-lecie SOIT>>>

Powrót