Aktualności

Piąta edycja Columbus Day i rekordowa suma zebrana podczas aukcji charytatywnej

17 listopada obchodziliśmy V jubileuszową edycję Columbus Day – święta incentive travel. Od trzech lat w ramach tego wydarzenia prowadzimy aukcję charytatywną pamiątek podróżniczych, które członkowie SOIT przywożą z różnych zakątków świata.

Podczas tegorocznej Gali ponad 100 osób – członków SOIT, klientów korporacyjnych, partnerów branżowych oraz przedstawicieli mediów, świętowało w klimacie podróży dookoła świata. Silną dawkę humoru zapewnił gościom stand-up w wykonaniu Karola Modzelewskiego znanego m.in. z występów u Kuby Wojewódzkiego. Głównym punktem programu była tradycyjnie aukcja pamiątek podróżniczych przekazanych przez członków SOIT, którą poprowadził Jarek Jatel z kabaretu Widelec.

Uczestnicy Gali licytowali m.in. wyjątkowe pamiątki, figurki i rzeźby z Zimbabwe, Panamy, Bali, Palau, Birmy, Malezji czy Japonii, oryginalne alkohole z Mauritiusa, Nepalu i Włoch, cygara prosto z manufaktur na Kubie i Dominikanie, a także unikalne książki z autografami autorów, fotografie i obrazy. Podczas aukcji zebrano kwotę 22 100 zł, które zostały przeznaczone na projekt „Budujemy Nowy Dom” realizowany przez Fundację Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła. „Dzięki aukcji zostanie sfinansowany koszt instalacji centralnego ogrzewania oraz kupno pieca. Dzięki pomocy członków SOIT podopieczne dzieci będą miały ciepły i przytulny Dom. Dziękuję za życzliwość oraz pamięć.” – dodaje Magdalena Kryńska, prezes Fundacji Opiekuńcze Skrzydła.

Przygotowaliśmy dla naszych gości także loterię wizytówkową, której nagrodą główną był podwójny bilet do Dubaju ufundowany przez Partnera Głównego Wydarzenia – Linie Lotnicze Emirates.

„Piąty jubileuszowy Columbus Day był niewątpliwie najlepszym z dotychczasowych – podsumowuje Sebastian Słoniewski, Prezes SOIT,  dopisała wysoka frekwencja zarówno wśród zaproszonych gości, jak i członków SOIT-u. Po raz kolejny udowodniliśmy, że nasze spotkanie z klientami, partnerami i naszymi gośćmi, to nie tylko spotkanie towarzyskie, ale przede wszystkim szczytny cel.  Udało się wylicytować na aukcji pamiątki na ponad 22 tysiące złotych i przekazać te fundusze na potrzebujące dzieci. To niezwykle budujące, że pomimo wewnętrznej konkurencji potrafimy się zjednoczyć dla wspólnej idei. Mam nadzieję, że Columbus Day na stałe pozostanie w pamięci naszych gości i na lata będzie wspólnym świętem klientów korporacyjnych i członków SOIT.”

Gala Columbus Day odbyła się 17 listopada w STIXX Bar&Grill w Warszawie.

Partner Główny Wydarzenia: Linie Lotnicze Emirates

Partnerami Gali były firmy: Agencja Berm Creative Production Group, Rajt, Imperium Group, Agencja Artystyczna Antrakt, Code & More Software House, Folkstar i marka Lirene.

Nagrody dla zwycięzców loterii wizytówkowej ufundowały hotele: Double Tree by Hilton w Bratysławie, sieć hoteli Qubus, Qubus Kraków, Hotel Mościcki**** Resort & Conference  w Spale oraz Bonifacio SPA & Sport Resort.

Oprawę fotograficzną zapewniła Katarzyna Cegłowska www.ketti.pl

Zapraszamy do Galerii zdjęć z Gali Columbus Day na Facebooku >>>

Strona wydarzenia: www.columbusday.pl

Aplikacja mobilna na systemy:

Android

iPhone/iPad

Powrót