Aktualności

MP Power Awards – dziewiąta edycja konkursu branży eventowej

MeetingPlanner.pl zaprasza do udziału w dziewiątej edycji konkursu branży eventowej MP Power Awards®. W konkursie jurorzy wybierają najlepsze projekty, obiekty, produkty eventowe oraz Agencję Roku. Nagradzają najbardziej zaangażowane w życie branży osobowości oraz kreatywnych. Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel jest partnerem branżowym MP Power Awards®.

Celem MP Power Awards jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów, wskazanie miejsc z ofertą dostosowaną do wymogów roku 2020 oraz wyróżnienie osobistości branży.

Konkurs MP Power Awards tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power Produkt oraz MP Power 12. Konkursem towarzyszącym MP Power Awards jest Kreatywny Roku Branży Eventowej.
Jak dokonać zgłoszenia do MP Power Awards: www.mppowerawards.com/jak-sie-zglosic/

W ramach MP Power Projekt zostaną poddane analizie i ocenie realizacje w następujących kategoriach głównych:

 • Event promocja marki (stacjonarny / online),
 • Event – celebracja (stacjonarny / online),
 • Event – integracja (stacjonarny / online),
 • Event – edukacja (stacjonarny / online),
 • Event sportowy, Event esportowy,
 • Event pozostałe formy,
 • Incentive travel,
 • Kongres (stacjonarny / online)
 • Targi (stacjonarne / online),
 • Kampania zintegrowana z wykorzystaniem event marketingu
 • oraz w kategoriach towarzyszących: CSR i Stage design.

W kategoriach specjalnych Jury wybierze Event Online i Event Hybrydowy Roku 2020.
Termin zgłoszeń – 14 marca.

W MP Power Venue zaprezentowane zostaną miejsca – hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne i unikatowe – z potencjałem do organizacji spotkań w kategoriach dostosowanych do specyfiki roku 2020: transformacja, bezpieczny obiekt, studio online, premiera. Termin zgłoszeń – 14 marca.

MP Power Produkt – do tej części konkursu można zgłaszać produkty, atrakcje, usługi i narzędzia, które mogą stać się częścią programu eventu i zdaniem zgłoszeniodawcy wpływać znacząco na jego uatrakcyjnienie. Jury oceni produkty w kategoriach: platforma eventowa, angażowanie, bezpieczeństwo. Termin zgłoszeń – 22 marca.

W kategorii zrównoważony rozwój w branży eventowej. Wyróżnione zostaną projekty, działania, stosowanie wybranych rozwiązań, których główne cele wchodzą w zakres zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej albo popularyzują jej wybrane idee, przez podmioty działające w przemyśle spotkań lub świadczące usługi na rzecz organizatorów wydarzeń. Termin zgłoszeń – 22 marca.

Jury – na podstawie zgłoszeń, nominacji i zwycięstw w poszczególnych kategoriach – przyzna także tytuł Agencji Roku.

W ramach plebiscytu MP Power 12 jury MP Power Awards wyróżnia także osobistości i ekspertów branży, w dwunastu kategoriach.

Konkurs towarzyszący MP Power Awards – Kreatywny Roku Branży Eventowej wyróżnia najlepszych kreatywnych i przebiega dwutorowo – skierowany jest do profesjonalistów oraz tych, którzy chcieliby wiązać z kreacją swoją karierę i zawodowy rozwój. Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach.

Rozstrzygnięcie MP Power Awards nastąpi podczas finałowej Gali MP Power Night, która odbędzie się 23 kwietnia.

Powrót