Aktualności

Meetings Week Poland – dzień inspiracji z Mistrzem Olimpijskim i praktykami biznesu!

Jak z sukcesem rozwijać biznes w branży MICE? Jak dążyć do mistrzostwa w swojej dziedzinie? Dowiecie się już 22 marca! Zapraszamy na konferencję Inspiration Booster – dzień inspiracji z cenionymi praktykami biznesu i Mistrzem Olimpijskim Tomaszem Majewskim.

W dniach 20-24 marca br. w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie odbędzie się V jubileuszowa edycja Meetings Week Poland. To największe wydarzenie skupiające przedstawicieli branży MICE z całej Polski. Gospodarzami konferencji w środę 22 marca są dwie organizacje zrzeszające profesjonalistów związanych z rynkiem incentive travel – SOIT i SITE Poland.

„Zapraszamy przedstawicieli branży MICE, i nie tylko. Tych głodnych „twardej” wiedzy biznesowej, ale także tych poszukujących motywacji do własnego rozwoju oraz osiągania ambitnych celów. Liczymy, że konferencja będzie platformą wymiany cennych doświadczeń branżowych, a także dostarczy uczestnikom nowych pomysłów, które będą mogli wykorzystać do rozwoju swojego biznesu”– zapowiada Sebastian Słoniewski, prezes SOIT.

W programie konferencji Inspiration Booster znalazły się niezwykle ciekawe wystąpienia praktyków biznesowych dotyczące strategii, zarządzania i motywacji. Prelegenci i uczestnicy będą poszukiwać odpowiedzi na pytania: Jak rozwijać firmę w konkurencyjnych warunkach branży MICE? Co to jest strategia w firmie B2B? Jak być skutecznym liderem i przygotować zespół do zmian? Jak być mistrzem w tym, co się robi? Oraz jak motywować siebie i innych? To tematy, które bezpośrednio dotyczą i zainspirują każdego z właścicieli agencji eventowych, incentive travel, marketingowych, właścicieli obiektów hotelowych i centrów konferencyjnych, a także menedżerów i liderów zespołów działających w branży MICE.

Na scenie Meetings Week Poland wystąpią:
Agnieszka Węglarz – strateg, niezależny doradca i wykładowca z wieloletnim doświadczeniem trenerskim oraz biznesowym, wykładowca ICAN Institute, zdradzi dlaczego firmy, które mają strategię zyskują więcej.
Marcin Słomski, FCCA – Partner Zarządzający Private Venture Partners, ekspert w zakresie budowy i optymalizacji wartości spółek, wykładowca ICAN Institute, opowie uczestnikom o tajnikach strategii właścielskiej i wpływie jaki ma na rozwój biznesu.
Angelika Chimkowska – ekspert oswajania zmian dla osób i organizacji biznesowych, autorka książki „Psychologia zmiany w życiu i biznesie” oraz bloga poświęconego zmianom, podzieli się wiedzą o najczęściej popełnianych błędach w procesie zmian oraz kluczowych elementach sukcesu w oparciu o biznesowe przykłady dwóch firm.
Gościem specjalnym konferencji będzie mistrz olimpijski Tomasz Majewski. Najbardziej utytułowany polski kulomiot, wielokrotny rekordzista Polski i medalista mistrzostw Polski, dwukrotny mistrz olimpijski, opowie o dążeniu do mistrzostwa, nastawieniu na cel i motywacji.

Konferencja będzie również okazją do przybliżenia uczestnikom ponadbranżowej inicjatywy Dialog Branżowy SAR-PSML Zleceniodawca-Agencja, której partnerem jest SOIT. Cezary Wilemajtys, Członek Zarządu SOIT, opowie o pierwszych wnioskach z rozmów na linii agencje incentive travel – działy zakupów oraz planach związanych ze stworzeniem kodeksu dobrych praktyk przetargowych.

Rejestracja na stronie Wydarzenia: Inspiration Booster – Siła inspiracji w biznesie i rozwoju osobistym (22 marca, organizator Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, Site Poland)

Powrót