Aktualności

Już 20 lat z POWER-em na rynku

POWER to agencja, która z roku na rok, nieprzerwanie od 1997 r., zwiększa swoje udziały w polskim rynku. To agencja założona przez grupę pasjonatów przygody i sportu. 20 lat dynamicznego rozwoju, pasji i zaangażowania zaowocowały pozycją jednego z najsilniejszych graczy na rynku eventów i incentive w Polsce. Dziś agencja obsługuje największe obecne na polskim rynku marki, organizując wyjazdy incentive, konferencje, uroczyste gale i bankiety oraz wydarzenia o charakterze sportowym.

20 lat temu w 1997 roku w ostatni tydzień marca zaczęły się nasze pierwsze wyjazdy narciarskie do Val Thorens. Przez ten czas wiele się nauczyliśmy, niejedno zmieniliśmy, stabilnie się rozwijaliśmy. Jedno się nie zmieniło – siła i moc – nasz POWER – zawsze był w nas, jest i będzie. By się rozwijać, iść zgodnie z naszymi przekonaniami, zasadami i doświadczeniem i przekazywać to co najlepsze naszym Klientom, pracownikom i przyjaciołom. – podsumowuje założycielka agencji Olga Krzemińska-Zasadzka

Olga-Krzemińska Zasadzka to była wicemistrzyni Polski w squash-u, obecnie managing director agencji POWER, PowerSport i DMC Poland, wiceprezes Stowarzyszenia Branży Eventowej, członek Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel oraz Society for Incentive Travel Excellence. Pasja do sportu i wyzwań przekładają się na to, że doskonale odnajduje się w jednej z pięciu najbardziej stresujących branż na świecie, z pasją i charyzmą podchodząc nawet do najtrudniejszych wyzwań.

Razem ze swoim mężem, Piotrem Zasadzkim, który w agencji pełni rolę Event & Incentive Directora, udowadniają, że ciężką pracą można przenosić góry. Piotr zajmuje się strategicznym wsparciem zespołu oraz ciągłą pracą nad atrakcyjnością naszej oferty, sprawiając, że z roku na rok agencja osiąga coraz lepsze wyniki.

W 2016 r. Olga Krzemińska-Zasadzka reprezentowała Polskę, zasiadając w jury prestiżowego międzynarodowego konkursu branży eventowej Eventex Awards. W 2016 r. agencja ponownie otrzymała wyróżnienie „Solidna Firma”. Jest również posiadaczką takich wyróżnień jak Platynowy Certyfikat Polish Product oraz Firma Roku, nagrody MP Power czy Certyfikat „Wiarygodna Firma”.

Agencja POWER organizuje średnio 150 wydarzeń rocznie. Są to eventy rozrywkowe, kulturalne, sportowe, przygodowe i wyjazdowe. W ofercie można znaleźć wydarzenia o charakterze integracyjnym, motywacyjnym, szkoleniowym i wizerunkowym. Od początku działalności POWER realizuje i wspiera projekty o charakterze sportowym i rekreacyjnym, organizując niezapomniane wyjazdy narciarskie, żeglarskie, kite-surfingowe czy off-road-owe.

Zespół tworzą entuzjaści aktywności w każdym wydaniu – od narciarstwa i snowboardu, przez squash, hokej, nurkowanie, windsurfing i kite-surfing, po off-road. Entuzjaści sportu, aktywnego trybu życia i doświadczeni organizatorzy, którzy do każdego eventu podchodzą z pasją i kreatywnością a z agencją POWER związani są od wielu lat.

Agencja Power jest członkiem SOIT od 2015 roku. Gratulujemy sukcesów i życzymy „POWERA” na kolejne lata działalności!

Powrót