Aktualności

Inspiracje w biznesie i rozwoju osobistym podczas Meetings Week Poland 2016

Meetings Week Poland 2016 to już czwarta edycja jednej z najważniejszych imprez promocyjnych polskiej branży organizatorów spotkań. Na pięciodniowy cykl wydarzeń złożą się konferencje oraz spotkania networkingowe. W zeszłorocznej edycji Meetings Week Poland wzięło udział ponad 1000 osób!

SOIT i SITE Poland są gospodarzami trzeciego dnia konferencji INSPIRATION BOOSTER w środę 16 marca.

Zaprosiliśmy cenionych trenerów i praktyków biznesu, którzy dostarczą nam inspiracji i wiedzy o tym, jak odpowiadać na wyzwania rynkowe i rozwijać swój potencjał. Nasi prelegenci podzielą się wiedzą o najnowszych trendach w sprzedaży B2B oraz komunikacji w social media. Nie zabranie również inspiracji i cennych wskazówek dla właścicieli firm, menedżerów i liderów zespołów, którzy dowiedzą się, jak budować pewność siebie, skutecznie motywować i stworzyć zwycięski zespół!

 

Na scenie Meetings Week Poland wystąpią:

Agnieszka Węglarz – strateg i praktyk biznesowy z doświadczeniem w zarządzaniu marketingowym dla największych firm w Polsce. Pracowała po stronie agencji oraz biznesu (Polkomtel, Signity). Obecnie dzieli się swoimi doświadczeniami i szkoli menedżerów marketingu i sprzedaży, jest Dyrektorem Programu ICAN Total Marketing B2B. Uczestnikom MWP zdradzi na czym polega oferta wartości i przedstawi najnowsze trendy w sprzedaży B2B.

Szymon Ślipko – Strategy Director i współwłaściciel SHAKE HANDS, social mediowej spółki w ramach grupy Brand Support, ma 10-letnie doświadczenie na rynku reklamy, specjalizuje się w digital i social media marketingu. Pracował dla takich marek jak jak Link4, Tikkurila, Danone, Rimmel, Astor, Bakalland czy Telepizza. Szymon pokaże jak wykorzystać siłę social media do komunikacji, budowania relacji B2B i sprzedaży.

Rocco A. Spencer – doradca i trener, emerytowany major Armii Stanów Zjednoczonych. Na bazie własnych doświadczeń prowadzi unikalne szkolenia w zakresie przywództwa, organizacji zespołów i skutecznej komunikacji. Z jego usług korzystają największe polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Autor książki „Odpowiedzialne przywództwo”. Specjalnie dla uczestników MWP opowie o motywacyjnej roli lidera!

Jacek Masłowski – trener, coach, psychoterapeuta, od 15 lat  zajmuje się planowaniem rozwoju działów sprzedaży oraz zarządzaniem nim. Współpracuje z Harvard Business Review Polska i jest trenerem programów ICAN Institute. Opowie o emocjach i motywacji. Jaki mają ze sobą związek i jak nimi zarządzać.

Sponsorem naszego Wydarzenia są Linie Lotnicze Emirates.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym PROGRAMEM i rejestrację!

Miejsce:  PGE Narodowy, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa

Uczestnicy Wydarzenia parkują bezpłatnie!

Powrót