Aktualności

Incentive na największym statku pasażerskim świata

Czy można zwiedzić pięć destynacji w różnych państwach, mieszkać w luksusowym hotelu, codziennie korzystać z atrakcji kulturalnych i rozrywkowych, a to wszystko bez straty cennego czasu na transfery? Członkowie Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel wzięli udział w fam tripie na luksusowym statku Symphony of the Seas.

Członkowie SOIT, właściciele i zarządzający największymi firmami incentive travel na polskim rynku, często zapraszani są na unikalne szkolenia i fam tripy. We wrześniu firma Royal Caribbean, największy operator statków pasażerskich, zorganizowała wyłącznie dla członków SOIT fam trip na statku Symphony of the Seas. Trasa biegła z Barcelony przez Majorkę, Marsylię, La Spezia do Civitavecchia (Rzymu).

„Wspólny rejs był nie tylko ciekawą formą prezentacji oferty kierowanej przez organizatora do naszych klientów, ale również okazją do wspólnej wymiany doświadczeń i rozmów dotyczących rynku i usług incentive travel. Członkowie SOIT od lat dbają o najwyższy poziom usług, dlatego wciąż poszukujemy nowych, unikalnych rozwiązań i pomysłów, których jakość sprawdzamy osobiście” – powiedział Sebastian Słoniewski, Prezes Zarządu SOIT.

Symphony of the Seas to najnowszy i największy statek pasażerski na świecie, zwodowany w marcu 2018. Ma wysokość 18 pięter i 2775 luksusowych kabin. Na pokładzie mieści 5402 pasażerów i 2115 członków załogi. Dla jeszcze większej wygody najbardziej wymagających klientów na statku znajduje się 20 restauracji, 4 baseny, 10 jacuzzi, symulator dla fanów windsurfingu, lodowisko, teatr, bar z drinkami przygotowywanymi przez roboty i najwyższa na morzu zjeżdżalnia wodna, która ma wysokość 10 pięter.

Rejs ma tą specyfikę, że pozwala podczas jednej podróży zwiedzić kilka destynacji, co jest bardzo atrakcyjną opcją dla grup incentive. Członkowie SOIT mieli okazję poznać uroki portu Palma de Mallorca, zwiedzić starówkę Marsylii na wybrzeżu Prowansji czy podziwiać zawieszone w skałach włoskie miasteczka Cinque Terre, wpisane za swoje walory panoramiczne na światową listę UNECSO. Finałem fam tripu był spacer po wiecznie fascynującym Rzymie.

To tylko część atrakcji, które urozmaicą podróż najbardziej wymagających grup.

Powrót