Aktualności

Polka Travel w gronie rekomendowanych ITC

Do grona rekomendowanych organizatorów Poland Convention Bureau POT dołączyła firma Polka Travel, otrzymując certyfikat Profesjonalnego Organizatora Podróży Motywacyjnych na lata 2021-2022.

Członkinie SOIT – Majka Szura i Grażyna Woźniczka w 2020 roku wystartowały z nowym projektemWOWland – portalem internetowym, na którym prezentowane są najpiękniejsze i najciekawsze regiony Polski oraz ich nieoczywiste walory, jak wyjątkowe polskie smaki.  Z wielką pasją pokazują Polskę, która zadziwia i zachwyca. Polskę regionalną, Polskę nieoczywistą.

– „Kreujemy wyprawy poza utartym szlakiem, by odkrywać lokalne tradycje, dla nas bowiem najważniejszy jest człowiek. W organizowanych przez siebie podróżach zarażamy uczestników swoją miłością do dobrej kuchni, wina, literatury oraz otaczającej przyrody. Tworzyły między innymi podróże kulinarne, szlakiem wina, a także programy dla kobiet” – mówi Majka Szura, jedna z właścicielek Polka Travel.

Polka Travel przystąpiła również do programu i realizuje Bon Turystyczny. W 2020 roku brały udział w wyjazdach studyjnych organizowanych przez sekcje Poland Convention Bureau POT, są wielkimi ambasadorkami Polski w kraju i na świecie.

Rekomendacje, przyznawane przez Prezesa POT, mogą uzyskać podmioty wyspecjalizowane w planowaniu i organizacji wydarzeń, posiadające odpowiednie doświadczenie organizacyjne, zaplecze techniczne oraz przeszkolony zespół pracowników umożliwiający pełną realizację kongresu lub programu motywacyjnego.

Firmy, które uzyskają rekomendację, mogą liczyć na aktywną promocję w działaniach Poland Convention Bureau POT, między innymi poprzez informację w broszurach promocyjnych oraz prezentacjach dla zagranicznych organizatorów, na stronie internetowej (w tym w Poland Online Site Inspection)  oraz w mediach społecznościowych. Ponadto rekomendowani organizatorzy zapraszani są do udziału w przedsięwzięciach organizowanych przez POT takich jak prezentacje, międzynarodowe targi branżowe, podróże studyjne, warsztaty i szkolenia.

Na stronie internetowej pot.gov.pl znajduje się aktualna lista rekomendowanych organizatorów kongresów i podróży motywacyjnych oraz regulaminy rekomendacji.

 

Powrót