Aktualności

Edukujemy młodych liderów. SOIT jako EXCLUSIVE GUEST na spotkaniu SKN 2B.

Studenckie Koło Naukowe Turystyki Biznesowej „2B” pod opieką dr Krzysztofa Celucha skupia studentów zainteresowanych tematyką przemysłu spotkań i branży eventowej. Koło umożliwia przyszłym liderom zdobywanie wiedzy i kwalifikacji zawodowych w dziedzinie turystyki biznesowej, a także wspiera ich w dążeniu do rozwijania swoich umiejętności i poznawania branży od wewnątrz. W tym roku akademickim w ramach comiesięcznych spotkań studenci goszczą przedstawicieli stowarzyszeń branżowych, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i odkrywają tajniki swojej profesji.

18 stycznia odbyła się spotkanie, podczas którego członkowie Koła „2B” gościli Agnieszkę Słowik – członka zarządu SOIT ds. Edukacji, President agencji incentive – Flower Travel.

Agnieszka Słowik nie tylko przybliżyła studentom misję oraz zakres działania SOIT, ale również odpowiedziała na nurtujące pytania dotyczące zatrudnienia w tej branży. Uczestnicy spotkania poznali lepiej sektor turystyki motywacyjnej, specyfikę pracy oraz zakres obowiązków pracowników agencji incentive. Agnieszka starała się podkreślić, że istotna dla pracodawcy jest osobowość kandydata, który powinien być świadomy swoich umiejętności i zalet decydując się na tę branżę. Pasja i zaangażowanie, z jakim Agnieszka opowiadała o swojej pracy, sprawiło że zainspirowała przyszłych organizatorów spotkań do rozpoczęcia swojej kariery właśnie w sektorze incentive.

Powrót