Aktualności

Dlaczego certyfikat „Profesjonalny Organizator Podróży Motywacyjnych” jest ważny dla organizatorów incentive travel

Polska Organizacja Turystyczna (POT) prowadzi program rekomendacji firm, które specjalizują się w kompleksowej organizacji i obsłudze podróży motywacyjnych (incentive) w Polsce. Program „Profesjonalny Organizator Podróży Motywacyjnych” polega na identyfikowaniu i wspieraniu tych podmiotów, które świadczą usługi na wysokim poziomie i posiadają odpowiednie doświadczenie w tej dziedzinie. Celem programu jest promowanie Polski jako atrakcyjnego celu podróży motywacyjnych i ułatwienie dostępu do informacji o polecanych firmach.

Czym jest program rekomendacji ITC?

Program Rekomendacji Profesjonalnych Organizatorów Podróży Motywacyjnych ma na celu identyfikowanie i wspieranie firm, które oferują profesjonalne i kompleksowe usługi związane z organizacją i obsługą imprez motywacyjnych w Polsce. Certyfikat „Profesjonalny Organizator Podróży Motywacyjnych” przyznawany jest na określony czas i istnieje możliwość jego odnowienia.

Dzięki programowi zbierane są i rozpowszechniane informacje o polecanych firmach, a także przeprowadzane są analizy oferty, popytu i podaży. Celem współpracy Polskiej Organizacji Turystycznej – Poland Convention Bureau z polecanymi firmami jest koordynacja działań marketingowych związanych z promocją Polski na rynkach zagranicznych.

Aktualnie 12 podmiotów gospodarczych może korzystać z tytułu „Profesjonalny Organizator Podróży Motywacyjnych”.

Dlaczego warto ubiegać się o certyfikat?

Prestiżowy Certyfikat „Profesjonalny Organizator Podróży Motywacyjnych”, nadany przez Prezesa Polskiej Organizacji, potwierdza rzetelność, dobre praktyki i najwyższe standardy obsługi klienta biznesowego przez Rekomendowane ITC.

Podmioty, które posiadają certyfikat mogą w swojej komunikacji marketingowej posługiwać się tytułem „Profesjonalny Organizator Podróży Motywacyjnych” oraz znakiem graficznym „Recommended Incentive Travel Company“.

Rekomedowane podmioty są prezentowane na stronie internetowej: www.pot.gov.pl (w sekcji „Zorganizuj spotkanie” (linkuj https://www.pot.gov.pl/pl/pcb/zorganizuj-swoje-spotkanie/organizatorzy-podrozy-motywacyjnych) w wersji polskiej i w sekcji  „Organize your meeting“ (linkuj https://www.pot.gov.pl/en/poland-convention/organize-your-meeting/incentive-travel-companies) w wersji angielskiej oraz w katalogu online Destination Poland Meeting Guide.

Dodatkowo posiadanie certyfikatu jest jednym z kryteriów podczas oceny aplikacji uczestnictwa  podmiotu gospodarczego na targi IMEX we Franfurcie, Imex America w Las Vegas, IBTM w Barcelonie oraz innych wydarzeniach organizowanych lub finansowanych przez Biuro Wydarzeń i Spotkań Poland Convention Bureau.

Powrót