Aktualności

Dialog agencji zrzeszonych w SOIT i Reps

28 lutego br. odbyło się śniadanie biznesowe z udziałem członków SOIT oraz przedstawicieli zagranicznych firm turystycznych w Polsce tzw. Reps. Gospodarzem i inicjatorem spotkania było Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel.

Uczestnicy dyskutowali o tym, jak poprawić współpracę na linii agencje SOIT – Reps oraz jakie podjąć działania na rzecz promowania dobrych praktyk rynkowych. Rozmowy dotyczyły również wzajemnych oczekiwań dotyczących usprawnienia komunikacji oraz dalszego budowania relacji biznesowych. Omówiono ważne dla obu stron obszary, nad którymi warto pracować z korzyścią dla bezpieczeństwa oraz rozwoju firm. Obie strony uznały za ważne promowanie uczciwej konkurencji oraz eliminowanie szarej strefy.

„Spotkanie to zainicjowało kolejny ważny dialog w branży i pokazało ze nasze środowisko jest otwarte na szczere, konstruktywne rozmowy i wymianę doświadczeń, które w efekcie budują nasze biznesy i wspierają uczciwą konkurencje. Będziemy kontynuować te rozmowy i znajdziemy formułę współpracy, która będzie optymalna dla wszystkich stron.” – zapowiedział Sebastian Słoniewski Prezes SOIT.

Powrót