Aktualności

Daria Rzadkiewicz pełniąca funkcję Head of Operations & PR kończy współpracę z SOIT.

Daria Rzadkiewicz, pełniąca funkcję Head of Operations & PR w Stowarzyszeniu Organizatorów Incentive Travel kończy współpracę z SOIT. Od października 2015 odpowiadała za działania operacyjne, organizację spotkań członkowskich, branżowych i eventów, koordynację projektów, komunikację i media relations. Wspierała kolejne zarządy SOIT przez 3 pełne kadencje. Była też członkiem komitetu organizacyjnego wydarzenia Meetings Week Poland, w którym odpowiadała za komunikację. Brała udział w koordynacji 6 edycji Meetings Week Poland w latach 2016-2021, a w 2019 pełniła rolę głównego koordynatora wydarzenia z ramienia SOIT. Od marca 2020 roku działała jako członek zespołu komunikacji TUgether (Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether).

„W imieniu członków i swoim pragnę bardzo podziękować Darii za 6 lat pracy na rzecz Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel /soit.net.pl/, za pracowitość, dobroć, zaangażowanie w czasie kryzysu na rynku turystycznym. To był zaszczyt współpracować z Darią, a jej wkład pracy w rozwój SOIT zawsze będziemy pamiętać i podkreślać.” – oznajmiła Olga Krzemińska-Zasadzka, Prezes Zarządu SOIT.

 „Dziękuję członkom SOIT za sześcioletnią przygodę, różnorodne wyzwania, ciekawe projekty i wszystkie wyrazy sympatii. Z ogromnym sentymentem i satysfakcją będę wspominać wspólne inicjatywy, a w szczególności gale charytatywne organizowane z okazji Columbus Day. Dziękuję członkom kolejnych zarządów za owocną współpracę i zaufanie. Teraz czas na zmianę. SOIT jest stowarzyszeniem z ugruntowaną, mocną pozycją i jestem przekonana, że wszystkie ambitne cele będą konsekwentnie realizowane. Za co trzymam mocno kciuki.”podsumowała Daria Rzadkiewicz.

SOIT wdraża aktualnie zmiany organizacyjne związane z przejęciem obowiązków przez wybrany w styczniu br. Zarząd w poszerzonym, siedmioosobowym składzie.

Stowarzyszenie rozpoczyna rekrutację na stanowisko Asystentki/ta Zarządu. Zatrudniona osoba będzie odpowiadać za koordynację bieżących projektów, administrację i komunikację wewnętrzną.

Powrót