Aktualności

Daria Rzadkiewicz nowym Sekretarzem SOIT

Daria Rzadkiewicz objęła funkcję Sekretarza Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. Zastąpiła Justynę Skubis. Będzie odpowiadać za koordynację bieżącej działalności Stowarzyszenia, jego rozwój i promocję.

Daria Rzadkiewicz jest doświadczonym menedżerem projektów i certyfikowanym trenerem biznesu. Od 10 lat zarządza projektami szkoleniowymi z obszaru marketingu. W swojej karierze zawodowej realizowała szkolenia otwarte i zamknięte, programy rozwojowe dla korporacji, wyjazdy integracyjne oraz konferencje branżowe. Od pięciu lat łączy zarządzanie projektami z pracą jako trener kompetencji „miękkich”.

Biznesowo jest związana z Concept Labs. Wcześniej pracowała m.in. dla Wydawnictwa Marketing w Praktyce oraz DGA S.A. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku politologia. Ukończyła również studia podyplomowe z komunikacji i promocji w biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz studia podyplomowe Psychologia Społeczna w Zarządzaniu Rozwojem Zawodowym w SWPS w Warszawie.


„W SOIT planuję skupić się na wzmacnianiu kompetencji członków Stowarzyszenia i budowaniu efektywnej komunikacji wewnętrznej. Chcę wykorzystać także swoją wiedzę z zakresu digital marketingu w promocji projektów i różnych inicjatyw Stowarzyszenia” – zapewnia Daria Rzadkiewicz.


„To ważna zmiana dla Stowarzyszenia. Liczymy, że doświadczenie i pasja Darii będą istotnym wsparciem w promocji dobrych praktyk oraz idei Stowarzyszenia i jego członków” – dodaje Krzysztof Michniewicz, Prezes Zarządu SOIT.

Zarząd i członkowie Stowarzyszenia dziękują Pani Justynie Skubis za sześcioletnią współpracę, zaangażowanie i wkład w rozwój Stowarzyszenia i branży incentive travel oraz życzą powodzenia na dalszej drodze zawodowej.

Powrót