Sylwia Sadoch

Członkowie SOIT

Sylwia Sadoch

Partner

Inicjatorka, założycielka i współwłaścicielka firmy Travel Concierge, członkini SOIT od 2016 roku. Z turystyką związana od 1999 roku. Absolwentka technikum hotelarskiego, ukończyła studia w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych na kierunku marketing oraz w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości na kierunku ubezpieczeń. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w Orbisie, następnie przez 10 lat zarządzała biurami podróży z rynku incentive. Od 2011 roku, razem ze wspólniczką, prowadzi firmę Travel Concierge zajmującą się organizacją wyjazdów incentive. W firmie odpowiedzialna jest za kreację i realizację projektów incentive. Przez uczestników wyjazdów nazywana organizatorką podróży życia. Firmę prowadzi zgodnie z maksymą „Znajdź pracę, która będzie twoją pasją, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej”. I choć zorganizowała już setki wyjazdów, swoim klientom zawsze powtarza, że podróż życia jest zawsze przed nimi. Prywatnie żona i mama dwóch córek.

Starsza studiuje obecnie w Amsterdamie na kierunku łączącym w sobie prawo, ekonomię, psychologię i politykę, na który dostała się dzięki determinacji i ciężkiej pracy, co mamę napawa wielką dumą. Młodsza to artystka – maluje, lepi, szyje, szydełkuje i oczywiście kocha podróżować.

Travel Concierge Sp. z o.o. sp. k.ul. Łukowska 1 lok. U7
04-113 Warszawa

Travel Concierge tworzy grupa wieloletnich przyjaciół, niezwykle zaangażowanych w swoją pracę i realizujących dzięki niej swoje pasje. Biuro z powodzeniem łączy obsługę korporacyjnych podróży służbowych, organizację wyjazdów incentive oraz wyjazdów indywidualnych według autorskich scenariuszy.

Nie boimy się wyzwań i niecodziennych pomysłów naszych klientów, którzy mogą na nas liczyć niezależnie od godziny, miejsca czy strefy czasowej. Dotychczasowe wyjazdy pozwoliły nam poznać wiele ciekawych miejsc, które teraz z ogromną przyjemnością pokazujemy podczas kolejnych realizacji.

Rok powstania: 2011

  • Wyjazdy incentive wg autorskich scenariuszy
  • Wyjazdy konferencyjne
  • VIP tailor made tours