Sebastian Słoniewski

Członkowie SOIT

Sebastian Słoniewski

Prezes zarządu

Prezes Zarządu spółki OBP Incentive & Sport Travel, która już od ponad 23 lat zajmuje się organizowaniem unikalnych wyjazdów o charakterze incentive, w tym wyjazdów na największe wydarzenia sportowe. Pod jego kierownictwem firma OBP znalazła się w ścisłej czołówce firm zajmujących się wyjazdami motywacyjnymi, nawiązała kontakty i bezpośrednią współpracę ze światowymi potęgami piłkarskimi.  Od 2009 członek- założyciel Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel w Polsce.  Ponadto dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, w 2016 i w 2018 roku wybrany na zaszczytną funkcję prezesa SOIT (Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel).  Absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Pasjonat sportu, przede wszystkim koszykówki, boksu, ufc oraz piłki nożnej. Zainteresowania podróże, ludzie i ich kultury, kuchnie świata, nieodkryte miejsca, wyspy i najpiękniejsze plaże świata.
Szczęśliwy mąż i dumny ojciec.

OBP Incentive & Sport Travel ul. Kraski 53A
02-804 Warszawa

OBP Incentive & Sport Travel Sp. z.o.o. jest profesjonalnym organizatorem turystyki biznesowej działającym na rynku polskim, jak i zagranicznym. Specjalizujemy się w wyjazdach na ważne imprezy sportowe tzw. sport events (najciekawsze mecze piłkarskie, NBA, UFC, etc.), kompleksowej organizacji podróży motywacyjnych – incentive travel do najróżniejszych zakątków świata, oraz krótkich firmowych wyjazdów do najpiękniejszych miast Europy tzw. city breaks.

Początki OBP sięgają 1999 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność jako Olimpijskie Biuro Podróży i podjęliśmy się organizacji wyjazdu sportowców, sponsorów i klientów na Igrzyska Olimpijskie w Sydney w 2000 roku. W roku 2002 OBP zorganizowało swój pierwszy wyjazd incentive, a w roku 2005 przekształciło się w OBP Incentive & Sport Travel. Od tamtego czasu OBP wytrwale poszerza swoją działalność – w ciągu paru lat podpisaliśmy umowy z takimi klubami piłkarskimi jak FC Barcelona, Arsenal Londyn, Chelsea Londyn czy Manchester United zapewniając klientom możliwość przeżywania piłkarskich emocji z trybun najlepszych stadionów. Z naszymi klientami odwiedzamy też co raz to nowe destynacje – Wietnam, Madagaskar, Bahamy, RPA, Japonia, Mauritius, Kuba, Australia, Argentyna, Brazylia, Kolumbia, USA, Nowa Zelandia czy Korea to tylko niektóre z nich.

Szczególną uwagę przywiązujemy do logistyki i pokazywania w projektach unikalnych i autentycznych miejsc, dzięki czemu programy są niepowtarzalne, niestandardowe, nietuzinkowe i dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Każdy wyjazd jest dla nas inspiracją do tworzenia nowych absolutnie unikatowych propozycji dla naszych klientów. Nasze umiejętności, kreatywność i pasja wzbudziły zaufanie wielu firm, z którymi mieliśmy i mamy przyjemność współpracować, a chęć rozwoju powoduje, że niestrudzenie poszukujemy nowych wyzwań.

Rok powstania: 1999

Główna specjalizacja:

  1. Wyjazdy na mecze piłkarskie
  2. Wyjazdy typu incentive w najbardziej egzotyczne kierunki świata
  3. Wyjazdy na najciekawsze wydarzenia kulturowo-rozrywkowe w Europie