Mikołaj Jeżak

Członkowie SOIT

Mikołaj Jeżak

Członek Zarządu

Ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji wyjazdów motywacyjnych przekłada na unikalny dla InDreams know how. Jego pasją i profesją są podróże. Odwiedził 120 państw, zorganizował kilkadziesiąt samotnych wypraw w najodleglejsze zakątki świata. Dzięki szerokiej wiedzy na temat trendów podróżniczych, dogłębnej znajomości nietypowych i egzotycznych miejsc tworzy unikalne projekty motywacyjne. Współtworzone i realizowane przez niego projekty trzykrotnie zdobywały nagrody MP Power Award za najlepszy wyjazd incentive.
W 2015 roku wyróżniony przez branżę nagrodą MP Power 12 za całokształt osiągnięć oraz wkład w rozwój branży incentive w kraju.

Jest jednym z pomysłodawców i założycieli Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. Absolwent wydziału Prawa i Administracji UW. Wolny czas poświęca tenisowi biorąc udział w WRG challenger, windsurfingowi i fotografii.

InDreams Jeżak Sp. k.ul. Wilanowska 37
05-510 Konstancin – Jeziorna

InDreams to agencja marketingu bezpośredniego, zajmująca się realizacją programów wsparcia sprzedaży w oparciu o wyjazdy motywacyjne oraz inne motywatory, m.in. nagrody wspierające i rozwijające przedsiębiorczość grupy docelowej. Od 2005 roku specjalizuje się w działaniach, których głównymi celami są wzrost sprzedaży oraz wzmocnienie relacji pomiędzy naszym Klientem, a siecią sprzedaży.

Od 2010 roku należy do Związku Organizatorów Incentive Travel (SOIT). Spełniamy najwyższe standardy na polskim rynku dla organizatorów wyjazdów motywacyjnych. Wszyscy członkowie SOIT posiadają ubezpieczenie/gwarancję wyjazdów. Zespół InDreams bierze czynny udział w pracach organizacji międzynarodowych, m.in. SITE oraz MPI. Przynależność do najlepszych zapewnia dostęp do wiedzy, a także umożliwia śledzenie światowych trendów w branży turystycznej.

Nagrody branżowe:

 • MP Power

2015

 

  1. główna nagroda dla projektu Kompania Złotych dla Kompanii Piwowarskiej w kategorii najlepszy program wsparcia sprzedaży z wykorzystaniem incentive travel

  2. 2014 dwie główne nagrody za najlepszy Program Wsparcia Sprzedaży Liga Mistrzów dla ING Usługi Finansowe oraz najlepszy wyjazd incentive za wyjazd motywacyjny Piraci z Seszeli dla ING Życie
  3. 2012 nagroda za najlepszy projekt incentive – Nowa Zelandia „Kiwi Way” realizowany dla Toyota Motor Poland

 

 • Osobowość Roku MICE

 

 

  1. W roku 2010 prestiżową nagrodę „Osobowość Roku MICE Poland” otrzymał Michał Czerwiński – Członek Zarządu InDreams.

  2. Najlepsza firma branży MICE
   W 2010 miesięcznik Mice Poland wyróżnił firmę InDreams jako Organizatora Roku

 

 • Golden Arrow

 

  1. W 2008 roku InDreams jako pierwsza agencja incentive otrzymała wyróżnienie w konkursie Golden Arrow. Nagrodzono projekt „Jak lot balonem – to tylko nad Wielkim Kanionem”.

 

 • Złoty Orzeł

 

  W 2013 roku agencja InDreams odebrała prestiżową nagrodę Złotego Orła w konkursie Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii Usługi dla Firm.

VIDEOactions: relacja z 10-lecia INDREAMS from VIDEOactions on Vimeo.

Rok powstania: 2005

Główna specjalizacja:

 1. Programy wsparcia i aktywizacji sprzedaży
 2. Wyjazdy incentive
 3. Konferencje i wydarzenia