Małgorzata Gulińska

Członkowie SOIT

Małgorzata Gulińska

Założyciel i właściciel

Pasjonatka podróży, aktywator, dla wielu źródło inspiracji. Po krakowskim AWF. Pracując wiele lat jako pilot uważa, że praca jest czystą przyjemnością. Wyszkoliła grono nietuzinkowych fachowców. Lubi ludzi i czerpie energię z chęci ich poznawania. Wierzy, że chcieć to móc a stwierdzenie „nie da się” w jej słowniku się nie istnieje.

Pomysłodawca i twórca Margot Travel. Ambicją było od początku tworzenie unikalnych programów, ponieważ uwielbia wyzwania i klientów, którzy pragną czegoś niepowtarzalnego. Potrafiła wokół siebie stworzyć zespół wspaniałych indywidualności. Ze względu na wymagania i zdecydowanie pracują z nią najlepsi.

Wspólnie uczą zaproszonych gości nowych rzeczy takich jak próbowanie świata, ale wolą, żeby ludzie zamiast pamiątek przywozili z podróży nowe umiejętności, nieważne czy to nauka tenisa, malowanie jedwabiu czy medytacja. Ekspert w wyczuwaniu ludzkich potrzeb. Odwiedziła blisko 100 krajów, w tym wiele z nich kilkakrotnie. Poza podróżami fascynują ją tango i body art.

„Cokolwiek robisz rób to dobrze i z sercem” – ta dewiza pomogła jej bez kapitału z zewnątrz, z pomocą niesamowitych ludzi rozwijać firmę. Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu, ale zaprawione nutą szaleństwa to jej motto.

Przez ubiegłe 23 lata udało nam się z powodzeniem zrealizować mnóstwo projektów w niemal wszystkich krajach świata dla klientów różnych branż. Rozwijaliśmy się razem z rynkiem i wspólnie z klientami realizowaliśmy ich cele biznesowe. Cieszymy się, że naszych partnerów stać na wysoki standard wyjazdów, który objawia się nie tylko luksusowymi hotelami, ale głównie atrakcjami często niedostępnymi dla indywidualnych klientów. Za największy sukces uważamy polecanie nas przez naszych klientów – kolejnym nowym klientom. Każdy projekt jest planowany i realizowany indywidualnie z dużą dbałością o szczegóły oraz efektowne elementy, ale z optymalizacją budżetu. Wypracowaliśmy ścisłą relację z kontrahentami z całego świata, co daje nam możliwości proponowania niesztampowych rozwiązań, odwiedzanie wyjątkowych miejsc oraz naszym klientom włączanie się w życie lokalnej społeczności pomagając odnowić szkołę w Kenii czy spotkać się z szamanem w wiosce meksykańskiej. Proponujemy często unikalne programy, które pozwalają podjąć nowe wyzwania, nabyć ciekawe umiejętności – nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi piloci z pasjami.Dużą popularnością cieszą się nasze autorskie warsztaty rozwoju osobistego prowadzone na różnych kontynentach. W naszym portfolio znalazły się firmy takie jak Maspex, Polski lek, Eurocash, Motorol, Gordon, Lewiatan Alma Alpinex, Lotos, Isover, Attic, Ama, Groszek, Imperial Tobacco, Intercars, Lemarto, Dolina Nidy, KWH, PSD, PGN. Ciągły rozwój, szukanie nowych pomysłów, zakątków, atrakcji, sprawdzanie wielu nowych miejsc nie byłyby możliwe, gdyby nie nasza PASJA DO PODRÓŻY.

Data powstania: 1997

Specjalizacje:

  1. wyjazdy motywacyjne z elementami rozwoju osobistego
  2. Wyjazdy integracyjne z wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi
  3. Wyjazdy biznesowe i konferencje