JJ (Jawahar Jyoti) Singh

Członkowie SOIT

JJ (Jawahar Jyoti) Singh

Prezes Zarządu

JJ (Jawahar Jyoti) Singh

Przedsiębiorca, działacz społeczny i filantrop przebywający w Polsce od 1989 r. Udziałowiec i Prezes firmy zarządzającej podróżami służbowymi Weco-Travel z biurami w Polsce / Czechach / na Węgrzech i Rumunii, która powstała w Polsce w 1992 roku.

J J Singh jest także Prezesem Zrzeszenia Agentów – ZA IATA w Polsce od 68lat, które reprezentuje ponad 120 agentów IATA.

J J Singh jest członkiem-założycielem i prezesem Indyjsko-Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej utworzonej w 2006 roku przy wsparciu indyjskich przedsiębiorców i korporacji, liczącej ponad 103 członków, w tym polskie i indyjskie korporacje biznesowe. Został odznaczony Medalem Ministra Gospodarki RP za promocję handlu i inwestycji między Polską a Indiami.

Z branżą turystyczną jest związanej  od 1986 roku pracując w agencjach i liniach lotniczych, posiada tytuł MBA.

 

Od 1992 r wspieramy naszych klientów w osiąganiu założonych celów, poprzez dokładnie zaplanowane i realizowane podróże służbowe, grupowe wyjazdy krajowe i zagraniczne, kongresy i konferencje. Ponad 250 osób w 4-ch oddziałach w Polsce oraz na Węgrzech w Rumunii i w Czechach dba o to, aby wzbogacać relacje z klientami. Weco Travel CE oferuje jednakowe standardy obsługi, preferowanych dostawców oraz zarządzanie podróżami i spotkaniami na poziomie regionalnym. Nasza firma jest członkiem założycielem SOIT oraz członkiem Polskiej Izby Turystyki i Organizacji SITE. Działamy w oparciu o nasz katalog wartości MICE , który opiera się na budowaniu szacunku, zaufania i długoterminowej współpracy pracowników, klientów i dostawców. Zapraszamy do współpracy duże korporacje i lokalnych przedsiębiorców, którzy dostrzegają potrzebę powierzenia organizacji wyjazdów firmie, która gwarantuje pełny profesjonalizm i bezpieczeństwo.

Rok powstania: 1992 Główna specjalizacja:

  1. Kompleksowe Zarządzanie Podróżami Służbowymi
  2. Konferencje i Kongresy – Europa Centralna –PCO
  3. Wyjazdy motywacyjne i integracyjne