Anna Zowczak

Członkowie SOIT

Anna Zowczak

Członek Zarządu

Studiowała marketing na Uniwersytecie Warszawskim oraz we francuskiej IÉSEG School of Management. Od zawsze pasjonowały ją podróże, a fascynacja incentive travel narodziła się podczas pisania pracy magisterskiej nt. “Programów incentive travel i ich roli w organizacjach”.

Po studiach rozpoczęła pracę w marketingu i trade marketingu globalnej marki z sektora FMCG. Zdobyte doświadczenie pozwoliło jej lepiej zrozumieć skuteczność narzędzi motywacyjnych w kanałach dystrybucji oraz w relacjach B2B.

W 2007 roku na dobre zaangażowała się w branżę MICE, kontynuując karierę zawodową w wiodących na rynku polskim agencjach Incentive travel. Następnie jako współzałożycielka i CEO od pięciu lat konsekwentnie rozwija strategię Motivoscope we wspieraniu firm i organizacji w efektywnym zastosowaniu incentive travel w programach lojalnościowych i konkursach sprzedażowych. Każdego roku wraz z zespołem organizuje kilkadziesiąt projektów w kraju i za granicą.

Prywatnie pasjonatka fotografii i wysokogórskich eskapad. Stanęła na szczycie Kilimanjaro i Mont Blanc, rozpoczynając tym samym realizację planu zdobycia Korony Ziemi.

Motivoscope to agencja marketingu bezpośredniego z licencją organizatora turystyki, która specjalizuje się w opracowywaniu i realizacji kompleksowych programów opartych o wyjazdy incentive, konferencje i eventy na całym świecie. Pasja, wieloletnie i wszechstronne doświadczenie zespołu, nastawienie na cele klientów i ich stałe zaufanie pozwoliło nam w krótkim czasie dołączyć do grona liderów rynku.

Jesteśmy partnerem biznesowym dla wiodących firm w wielu branżach m. in. technologicznej, motoryzacyjnej i chemicznej. Jesteśmy dumni ze stałej współpracy zarówno z globalnymi markami jaki i polskimi przedsiębiorstwami. Klienci cenią nas za kreatywność, rzetelność, etykę biznesową, zrozumienie celów biznesowych i założeń budżetowych oraz dogłębną znajomość proponowanych destynacji. Bezpieczeństwo projektów i uczestników wyjazdów to nasz priorytet. Inspirujemy, konsultujemy, planujemy i uczestniczymy w wyjazdach, wchodząc w rolę przewodników, ekspertów i animatorów. Angażujemy siebie i Gości w projekty CSR.

Niejednokrotnie przekroczyliśmy oczekiwania najbardziej wymagających Gości. Przede wszystkim jednak stwarzamy okoliczności, w których mogą pielęgnować swoje pasje lub po prostu odpocząć. Dostarczamy Uczestnikom niezapomnianych emocji, planując ich czas w miejscach zarezerwowanych tylko dla wybranych. Dzięki śledzeniu up-marketowych trendów w inwestycjach, transporcie, kulturze i rozrywce, wiemy jak trafić w najbardziej wyrafinowane gusta. Motywujemy oryginalnie, komunikujemy się odważnie, pracujemy skutecznie.

Rok powstania: 2013

Główna specjalizacja:

  1. Wyjazdy motywacyjne i integracyjne dla pracowników
  2. Unikalne nagrody w programach lojalnościowych i konkursach
  3. Wyjazdy typu VIP