Andrzej Hulewicz

Członkowie SOIT

Andrzej Hulewicz

Vice President

Po ukończeniu prestiżowej uczelni Szkoły Głównej Handlowej rozpoczął karierę w turystyce. Przez wiele lat pracował jako pilot wycieczek zarówno grup zagranicznych przyjeżdżających do Polski jak i dla polskich turystów wyjeżdżających za granicę. Odwiedził wiele krajów na całym świecie zdobywając ogromne doświadczenie i wiedzę na temat wszystkich aspektów turystyki. Razem z dwoma partnerami w 1990 roku założyli firmę Mazurkas Travel. Początkowo ich celem było obsługiwanie miłośników muzyki, to dlatego nazwa firmy pochodzi od mazurków Chopina. Z biegiem lat, krok po kroku, firma rozszerzyła swoją działalność o organizację wyjazdów incentive, transport, organizację kongresów i konferencji i wreszcie budowę hotelu i centrum konferencyjnego. Teraz Mazurkas Travel jest jedną z największych prywatnych firm w branży turystycznej w Polsce. Firma działa we wszystkich aspektach turystyki: MICE, FIT, DMC.

Jego pasją jest fotografia lubi dobrą literaturę, egzotyczne podróże oraz poznawanie nowych kultur i ludzi.

Mazurkas Travel to firma o ugruntowanej pozycji na rynku polskim, nieprzerwanie w branży turystycznej od 1990 r. W ponad 25-letniej historii działu wyjazdów zorganizowaliśmy wyjazdy na wszystkie kontynenty dla klientów firmowych. Dzięki zgranemu zespołowi, bogatemu zapleczu logistyczno-technicznemu oraz doświadczeniom, potrafimy przygotować, wypromować i zrealizować projekt w dowolnym miejscu na świecie bez względu na rodzaj i charakter imprezy.

ATUTY
WIEDZA i DOŚWIADCZENIE - Znajomość specyfiki wyjazdów incentive. ZESPÓŁ - Doświadczony zespół i struktura firmy pozwalające na obsługę złożonych projektów.

PARTNERZY - Staranny dobór zagranicznych partnerów biznesowych na potrzeby każdego projektu.

WIZERUNEK - Pozytywny wizerunek firmy, dzięki rzetelności i stabilności finansowej.

ORGANIZACJE - Jesteśmy członkiem wielu organizacji branżowych: Euromic, ICCA, IATA, SITE, MPI.

PASJA - Pracujemy z uśmiechem, pasją i zaangażowaniem.

Nagrody branżowe
  1. • MP Power 2014


  2. Kategoria: Kongres
  3. • 90. Kongres Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego EOS (agencja: Mazurkas Congress & Conference Management, klient: Europejskie Towarzystwo Ortodontyczne)
  4. • MP Power Awards 2014: nagroda specjalna – Andrzej Hulewicz i Andrzej Barkowski, Grupa Mazurkas
  5. • Osobowość Roku MICE 2012
    Michał Kozak, Dyrektor Zarządzający MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Osobowością Roku w kategorii Menadżer Obiektu w plebiscycie corocznie organizowanym przez miesięcznik MICE Poland.
Data powstania: 1990

Specjalizacje:
  1. Autorskie programy incentive
  2. Wyjazdy tematyczne: kulinarne, enologiczne, oparte na fabułach filmów lub książek
  3. Wyjazdy na największe i najciekawsze imprezy sportowe na świecie