Agata Gościńska

Członkowie SOIT

Agata Gościńska

Dyrektor Zarządzająca

Absolwentka zarządzania i marketingu Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie. Członkini prestiżowych stowarzyszeń min. SITE, LBC.
Wieloletni praktyk (w branży od 22 lat) i zapalona podróżniczka, a firmę Viventum, dzięki której nie tylko może nadal odkrywać najdalsze zakątki świata, ale przede wszystkim pokazywać go innym niż dostępny jest dla większości uważa za swój największy życiowy sukces!

Pracę w branży rozpoczęła w 2006 roku, gdy po 16 latach w pracy w hotelarstwie jeden z klientów powiedział: „ludzie Cię uwielbiają, a Ty uwielbiasz podróżować – zrób sobie z pasji sposób na życie!”. Wówczas zrezygnowała z pracy na stanowisku szefa hotelu i tak się zaczęła przygoda z własnym biznesem. Od tej pory podróżuje jeszcze intensywniej, a ze wszystkich poznanych miejsc przywozi nowe pomysły na kolejne unikalne realizacje.

Była w każdym miejscu do którego zabiera swoich Klientów. Odwiedziła wszystkie kontynenty jednak najbardziej zafascynowana jest Azją.
Jej największa miłość to nieustająco Hiszpania – klimat, ludzie, kuchnia a szczególnie zakątki, o których mało się mówi – uwielbia je odkrywać.
Wieloletnie podróże, szczególnie w miejsca wyjątkowe, egzotyczne , jeszcze nie odkryte do końca przekładają się na wyjątkowy know how, który Agata wykorzystuje w projektach i realizacjach firmy Viventum.
Była wielokrotnie wyróżniana nominacjami do branżowych nagród. Jest także zapraszana jako ekspert w dziedzinie meetings industry przez media branżowe i ogólne.

Zainteresowania: podróże, ludzie różnych kultur, enologia, kuchnie świata… nieodkryte zakątki, wyspy, najpiękniejsze plaże świata…

ViventumBiuro w Krynicy-Zdroju
ul. Kraszewskiego 1
33-380 Krynica – Zdrój

Biuro w Warszawie
ul. Oświatowa 14/4
01-366 Warszawa

Viventum to agencja specjalizująca się w budowaniu relacji biznesowych, motywacji, wsparciu sprzedaży, promocji i budowaniu pozycji marki bądź przekazu poprzez narzędzia z zakresu event i incentive marketingu. 

Pomaga osiągnąć biznesowe cele klientów, wspierając ich na wszystkich poziomach realizacji projektu – począwszy od strategii poprzez dobór formatu, realizację, po follow-up, ewaluację i sprawdzanie zwrotu z inwestycji.

Misją Viventum jest organizacja skutecznych, odpowiednich do założeń i potrzeb klienta programów, które w konsekwencji przyniosą mu długofalowe efekty. 

Kluczowe w pracy agencji jest znalezienie adekwatnych i innowacyjnych rozwiązań oraz optymalne wykorzystanie zaangażowanych w realizację projektu czasu i środków. 

Viventum łączy kompetencje z zakresu kreacji, znajomość logistyki na każdym poziomie organizacji różnorodnych wydarzeń z umiejętnością analitycznej oceny sytuacji klienta.

Dzięki współpracy ze zweryfikowanymi partnerami na całym świecie jest w stanie zaproponować unikatowe atrakcje, najwyższe standardy usługi i bezpieczeństwa. Jednym z USP firmy jest właśnie ugruntowany model współpracy z partnerami na całym świecie, co gwarantuje niepowtarzalność i nietuzinkowość oferty.

Rok powstania: 2006

Główna specjalizacja:

  1. Azja
  2. Hiszpania
  3. Wyjazdy enologiczne i kulinarne