Aktualności

Członkowie SOIT wśród TOP Meeting Agencies w rankingu Kongres Magazine

Członkowie SOIT – Olga Krzemińska-Zasadzka z Agencji Power oraz Andrzej Hulewicz z Mazurkas Travel znaleźli się w pierwszej dziesiątce w międzynarodowym rankingu najbardziej wpływowych w Nowej Europie agencji w przemyśle spotkań i wydarzeń.

Wyniki rankingu ogłoszono na stronach Kongres Magazine 8 lutego 2022 r.

Ciesząca się międzynarodowym uznaniem branży eventowej inicjatywa Kongres Magazine ma na celu wyróżnienie najbardziej godnych zaufania fachowców w branży, którzy wykazali się innowacyjnym podejściem do realizacji projektów podczas pandemii COVID-19 oraz zaangażowaniem w działanie na rzecz wspólnego dobra dla branży w czasach kryzysu covidowego.

Pod uwagę brano wiarygodność danej osoby w regionalnym przemyśle spotkań. Ocenianym kryterium było także osiągnięcie ponadprzeciętnych wyników finansowych. Olga Krzemińska-Zasadzka znalazła się w rankingu na 4. pozycji, zaś Andrzej Hulewicz – na 5. – oboje osiągneli 4,43 na 5 punktów

Głosowanie odbyło się online w dniach od 10 grudnia 2021 do 21 stycznia 2022. Respondenci oceniali każdego z kandydatów pod względem wiarygodności, kreatywności, wyników i dziedzictwa. W każdej z kategorii można było przyznać od jednego do pięciu punktów. Ocena końcowa została obliczona jako średnia ocen.

Wśród zwycięzców z Polski znaleźli się również: Andrzej Bartkowski /Mazurkas catering/, Małgorzata Przygórska-Skowron /reprezentant destynacji Kraków/ oraz Paula Fanderowska /reprezentant miejsca ICE Kraków/.

Więcej informacji o konkursie na stronie Kongres Magazin >>>

Powrót