Aktualności

Członkowie SOIT nagrodzeni Sowami TravelReps

Członkowie SOIT wzięli udział w Gali TravelReps zorganizowanej dla Klientów i Partnerów biura, która odbyła się 16 stycznia 2020 się w historycznej siedzibie Towarzystwa Przyjaciół Nauk – w Pałacu Staszica w Warszawie. Podczas Gali zostały wręczone po raz szósty Sowy TravelReps – nagrody dla biur podróży najbardziej aktywnych we współpracy z Partnerami TravelReps.

Jury przyznało 33 nagrody i wyróżnienia. Wśród nagrodzonych znalazło się aż 9 członków SOIT. Pierwszą nagrodę otrzymały ex aequo: Travel Concierge i Etravel z Warszawy. Na drugim miejscu wśród nagrodzonych znaleźli się – Weco Travel i InDreams. Wyróżnienia za współpracę otrzymały również zrzeszone w SOIT agencje: Conqueror, United Partners, Rival, Polka Travel oraz Mazurkas Travel.

Sponsorami nagród byli Partnerzy TravelReps, Biuro Promocji Saksonii, Biuro promocji Emiratu Ras Al Khaimah, AXA, linie lotnicze EL Al., PLL LOT, Alitalia, Singapur Airlies, Air Astana oraz Enter Air. Na galę przylecieli z całego świata Partnerzy TravelReps z Izraela, Włoch, Cypru, Turcji i Ameryki Południowej. Prezentowali oni swoje firmy w krótkich prezentacjach i filmach promocyjnych.

Podczas Gali wystąpił również Wiceprezes SOIT Krzysztof Pobożniak, który zachęcał niezrzeszone agencje do udziału w badaniu Barometr SOIT 2020. Stowarzyszenie prowadzi badanie już od 2014 roku, a od 2018 we współpracy z agencję badawczą ABR Sesta. W 2020 oprócz członków SOOT wezmą w nim udział także inne firmy zajmujące się organizacją wyjazdów turystycznych, w tym incentive travel, które spełniają określone kryteria.

Uroczystość rozdania nagród -Sowy Travelreps- na stałe weszła do kalendarza branży turystycznej. Cały rok sumowaliśmy ilość osób wysłanych przez biura podróży z Polski do 31 naszych partnerów (DMCs) w ponad 50 krajach. Na gali nagrodziliśmy ręcznie robionymi w Krośnie szklanymi sowami najbardziej efektywne biura z branży MICE oraz kilku touroperatorów, którzy w 2019 roku wysłali najwięcej turystów do reprezentowanych przez nas firm na całym świecie- powiedziała Barbara Dziedzic – szefowa TravelReps.

Zdjęcia. Think Mice

Powrót