Aktualności

Branża turystyczna spotka się w Poznaniu

W Poznaniu biznes spotyka się z pasją. 28 edycja targów TOUR SALON odbędzie się od 17 do 19 lutego, nad którymi SOIT objął patronat honorowy. W dwóch halach MTP produkty turystyczne zaprezentują m.in. podmioty z Albanii, Białorusi, Chorwacji, Dominikany, Francji, Grecji, Gruzji, Hiszpanii, Indii, Litwy, Mołdawii, Niemiec, Polski, Rumunii, Szwecji, Ukrainy, Węgier, Wietnamu i Włoch. Regionem Partnerskim targów jest Lubelskie.

Profesjonaliści spotkają się z przedstawicielami biur podróży, touroperatorami z polski i zagranicy, firmami świadczącymi usługi turystyczne, hotelami, ośrodkami spa, a także lokalnymi i regionalnymi organizacjami turystycznym, które będą zlokalizowane w Strefie Biznes i Strefie Pasji. Na targach, jako nowość, powstanie przestrzeń New Tech – New Travel prezentująca gotowe rozwiązania dla biznesu turystycznego. Ponadto w ramach dnia eksperckiego POT odbędzie się otwarta dyskusja nt. zastosowania nowych technologii usprawniających pracę w turystyce oraz prezentacja nagodzonych produktów. W celu zapewnienia wygody profesjonalnym zwiedzającym w pierwszym dniu targów, z Warszawy i Krakowa oraz miast tranzytowych profesjonaliści przyjadą autokarami (kontakt: paulina.szczesiak@mtp.pl). Również w tym dniu organizator zaprasza na bezpłatny warsztat „Dlaczego Twoje biuro podróży gubi klientów?”, podczas którego zostanie przekazana solidna dawka praktycznej wiedzy (obowiązuje bezpłatna rejestracja, ilość miejsc ograniczona). Po raz trzeci profesjonaliści spotkają się z polską blogosferą podróżniczą podczas TOUR SALON Blog Meetingu. Ponad 20 blogerów planuje przyjazd do Poznania.

Organizatorzy przygotowali dla wystawców i profesjonalnych zwiedzających praktyczne narzędzie, które ułatwi umawianie spotkań. W Biznes Plannerze TOUR SALONU, bo o nim mowa, zaaranżujemy biznesowe spotkanie.

Dla miłośników podróży, targi będą miejscem inspiracji wyjazdów bliskich i dalekich oraz spotkań z podróżnikami. W tym roku, po raz piąty odbędzie się Festiwal Podróżniczy „Śladami Marzeń”

Zapraszamy na targi. Dla profesjonalistów wstęp jest bezpłatny  po rejestracji.

Więcej: www.tour-salon.pl/pl/

Powrót