Aktualności

Anna Zowczak z Motivoscope nowym członkiem SOIT

W sierpniu poszerzyło się grono członków SOIT. Do Stowarzyszenia dołączyła Anna Zowczak, Członek Zarządu agencji Motivoscope.

motivo_logo

„Przystąpienie do SOIT wynika z przekonania o sile synergii profesjonalnych podmiotów w odpowiadaniu na bieżące wyzwania, zarówno o charakterze branżowym, jak i biznesowym. Po kilku latach rozwoju Motivoscope, budowania mocnego zespołu przyszedł czas na zaangażowanie w życie branży we współpracy z jej liderami. Nie są mi obojętne zjawiska zachodzące na rynku i kierunek jego rozwoju. Zależy mi na współtworzeniu bezpiecznego otoczenia dla agencji incentive travel, stabilnego, przyjaznego środowiska pracy dla naszych pracowników i dostarczaniu jak największej wartości dla naszych klientów w ramach uczciwej konkurencji. W SOIT podzielamy wspólne wartości. ” – tłumaczy decyzję o przystąpieniu Anna Zowczak.

Anna Zowczak w Motivoscope łączy wiedzę i pasję podróżniczą z doświadczeniem marketingowym zdobytym w korporacji. Jako współzałożycielka i CEO od pięciu lat konsekwentnie rozwija strategię Motivoscope we wspieraniu firm i organizacji w efektywnym zastosowaniu incentive travel w programach lojalnościowych i konkursach sprzedażowych. Każdego roku wraz z doświadczonym zespołem organizuje kilkadziesiąt projektów w kraju i za granicą. Najczęściej obsługiwane kierunki to: Azja Południowo-Wschodnia, Ameryka Łacińska, USA oraz Hiszpania. Prywatnie pasjonatka fotografii i wysokogórskich eskapad. Stanęła na szczycie Kilimanjaro i Mont Blanc, rozpoczynając tym samym realizację planu zdobycia Korony Ziemi.

SOIT liczy obecnie 27 członków zwyczajnych reprezentujących 23 profesjonalne agencje incentive travel. Od 2016 roku członkami wspierającymi SOIT mogą zostać firmy, których średnioroczne przychody z incentive travel w ciągu ostatnich trzech lat wynoszą minimum 3 miliony złotych. Ponadto kandydaci na członków mają obowiązek posiadania gwarancji ubezpieczeniowej w wysokości minimum 500.000 zł oraz muszą wykazać brak zaległości w płatnościach należności publicznoprawnych.

Powrót