Aktualności

Agencja Power w SOIT

Olga Krzemińska-Zasadzka, Managing Director w Agencji Power została nowym członkiem SOIT.

Na pytanie dlaczego zdecydowała się dołączyć do SOIT, Olga odpowiada: Rok 2014, był czasem, kiedy zdecydowaliśmy się na wprowadzenie wielu zmian w zakresie prowadzonej przez nas Agencji Power. Postanowiliśmy skupić się na 4 filarach naszej działalności: Event, Incentive, Conference i Sport.

Każdy z tych działów wymaga od nas nie tylko dużego zaangażowania i znajomości rynku, ale także ciągłego podnoszenia kwalifikacji związanych z daną tematyką czy obszarem. Tak jest również z działem Incentive. Dlatego zdecydowaliśmy się przyłączyć do najlepszego w tej dziedzinie Stowarzyszenia – SOIT, a także do SITE – największego Stowarzyszenia Międzynarodowego. Od dawna zauważamy potrzebę standaryzacji i edukacji branży, a także działania we wspólnym celu. Zauważamy potrzebę wspólnych szkoleń, wspierania się doświadczeniem i mówienia wspólnym głosem w sprawach dla branży ważnych: płatności, standardy pracy, jakości pracy pilotów. Jesteśmy dumni, że mogliśmy zostać członkiem tak ważnego w tym obszarze Stowarzyszenia.

Mamy nadzieję, że naszym doświadczeniem i poziomem świadczonych usług będziemy godnie reprezentować SOIT i działać w imieniu Stowarzyszenia na wielu płaszczyznach w Polsce i zagranicą.

Powrót