Aktualności

Activezone planuje rozwój i zmienia formę prawną działalności

Agencja Activezone po 15 latach obecności na rynku wprowadza istotne zmiany w swojej działalności. Z uwagi na wzrost obrotów i podpisanie kilku całorocznych kontraktów na obsługę klientów korporacyjnych agencja podjęła decyzję o przekształceniu formy prawnej – ze spółki cywilnej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Przekształcenie sfinalizowano w październiku 2017. Dyrektorem Zarządzającym spółki została Joanna Jabłońska, a Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu Marcin Łukaszewicz. Oboje należą do Zarządu Activezone.

Kolejną dużą zmianą jest przeniesienie biura z podwarszawskich Falent na warszawski Mokotów. „Chociaż kilka osób pracuje online, to dzięki nowej siedzibie większa część zespołu może pracować teraz razem. Tradycyjne rozwiązania mają swoje zalety, a “burza mózgów” generuje oryginalne i niebanalne pomysły.” – podkreśla Joanna Jabłońska.

Firma chce stawiać na tradycję w połączeniu z innowacyjnością. Dbać o tradycyjne podejście do Klienta z personalizowanym, dedykowanym kontaktem, które pragnie łączyć z nowoczesnymi kanałami obsługi imprez i eventów. „Tak, aby Klienci czuli się personalnie zadbani, a najważniejsze informacje mieli na wyciągnięcie ręki, dostępne o każdej porze dnia i nocy. Obecnie wszystkie projekty prowadzone są w systemie CRM, więc na bieżąco agencja kontroluje przebieg przygotowania i realizacji.” – tłumaczy Joanna Jabłońska.

Oprócz tego Activezone nadal będzie kontunuować zaangażowanie w projekty CSR przygotowywane dla klientów. Agencja prowadzi także działalność charytatywną – z każdego zrealizowanego projektu przekazuje wsparcie dla wybranych schronisk dla zwierząt i regularnie bierze udział w charytatywnych aukcjach podczas Columbus Day.

Agencja planuje również zwiększenie zaangażowania w działalność branży incentive travel. Activezone zostało członkiem wspierającym SOIT w styczniu 2014 roku i jest reprezentowane w Stowarzyszeniu przez Joannę Jabłońską i Marcina Łukaszewicza. Od stycznia 2018 roku Joanna Jabłońska – Dyrektor Zarządzający Activezone pełni funkcję Wiceprezesa SOIT.

Powrót