Grażyna Łukaszyk

Członkowie SOIT

Grażyna Łukaszyk

Dyrektor Sprzedaży i Business Partner

Od 2020 roku promuje nowoczesne technologie i rozwój eventów online w ramach projektu Digital Nu Horizons. W Nu Horizons odpowiedzialna za budowanie i utrzymywanie relacji z klientami. Absolwentka wydziału Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego. Związana z branżą MICE od ponad 20 lat.

Od lat zajmuje się organizacją wyjazdów Incentive. Uwielbia odkrywać nowe miejsca i dzielić się tą wiedzą z klientami. Doświadczenie, podróże i pasje pomagają jej w przygotowaniu niepowtarzalnych autorskich programów. Szczególną uwagę przywiązuje do logistyki i zawierania w projektach autentycznych, unikatowych miejsc oraz budowaniu odpowiedniej narracji. Prywatnie miłośniczka przyrody, kocha zwierzęta. Wierzy w społeczną odpowiedzialność biznesu oraz konieczność wdrażania ekologicznych rozwiązań.

Wciąż poszukuje nowych miejsc i trendów. Wierzy, że najważniejsze są emocje. Bliska Jej sercu jest Afryka, Meksyk i Tajlandia. Podróże, natura, dobra kuchnia, hiszpańskie wino, literatura, kino i rower to jej recepta na szczęście.

NU Horizonsul. Górskiego 6 lok.81- 82
00-033 Warszawa

NU Horizons jest firmą działającą w branży MICE od 2006 roku. Zajmujemy się profesjonalną organizacją zagranicznych wyjazdów incentive oraz spotkań (konferencje, spotkania cykliczne, programy integracyjne, gale, koncerty, wydarzenia medialne). Nasza oferta jest skierowana zarówno do sieci B2B, jak i B2C. Każdy projekt obsługiwany jest kompleksowo, od stworzenia koncepcji, przez dobór odpowiednich narzędzi, współpracę z wyselekcjonowanymi partnerami i dostawcami, aż po stworzenie spójnej komunikacji wizualnej obejmującej grafikę 2D oraz materiały multimedialne (animacje 2D i 3D, filmowe trailery, filmy making of). W 2018 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o zagraniczne wyjazdy dla klientów indywidualnych. Marka NU PowerHouse dedykowana jest wszystkich, którzy pragną spełniać swoje podróżnicze marzenia i odkrywać nowe miejsca, bez konieczności zagłębiania się w logistyczne i organizacyjne aspekty przedsięwzięcia. Organizowane przez nas wyprawy wyróżniają się oryginalnym programem, wysoką jakością usług, opieką doświadczonych pilotów oraz uczestnictwem gości specjalnych. Naszym celem jest, aby każda wyprawa nie kończyła się w momencie powrotu, lecz by wspomnienie o niej pozostało z uczestnikami na zawsze. W 2020 roku wprowadziliśmy kolejny produkt DIGITAL_NUH obejmujący organizację eventów online. Działaniom zespołu projektowego przyświeca ten sam cel, co w przypadku realizacji in-person: budowanie relacji klienta (pracownika, partnera biznesowego) z marką lub firmą poprzez dostarczanie pełnych emocji doświadczeń i pozostawianie trwałego śladu we wspomnieniach odbiorcy. To, co się zmieniło, to narzędzia. Eventy wirtualne realizowane są w studiach nagraniowych, a ich produkcja wymaga zastosowania zaawansowanej technologii audiowizualnej i doboru platformy lub aplikacji umożliwiające transmisję nagrań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: nuhorizons.pl nupowerhouse.pl digital.nuhorizons.pl

Date of foundation 2006 Main specialisation::

  1. incentive travel
  2. adventure travel
  3. team building & new technology