Aktualności

Członkowie SOIT nominowani w Konkursie Osobowość Roku MICE

Czytelnicy MICE Poland wytypowali najlepszych Organizatorów w konkursie Osobowość Roku MICE Poland. Wśród dziesiątki nominowanych są członkowie SOIT – Grażyna Grot-Duziak z Weco Travel i Agnieszka Słowik z FlowerTravel.

Konkurs skierowany do przedstawicieli polskiego przemysłu spotkań. Jego celem jest wyróżnienie osób cechujących się profesjonalizmem i skutecznością, które w danym roku wykazały się największą aktywnością i zaangażowaniem w rozwój branży. Wyboru, na podstawie pisemnych zgłoszeń przesłanych przez czytelników MICE Poland, dokona specjalnie powołana w tym cel Kapituła.

A oto nominowane:

Grażyna Grot-Duziak , Dyrektor Działu Mice, Członek Zarządu
Ponad 30 lat w branży. Członek Założyciel SOIT. Specjalizuje się w szeroko pojętym business travel. Pracując już ponad 17 lat dla Weco Travel zajmuje się planowaniem działań i rozwoju Działu MICE, nawiązywaniem kontaktów z partnerami biznesowymi w kraju i za granicą a także budowaniem relacji z klientami korporacyjnymi. Do największych sukcesów zalicza stworzenie w Weco Travel -Travel Management Company Działu MICE , realizację setek projektów w kraju i za granicą oraz dziesiątki zadowolonych klientów. Zajmuje też czołową pozycję w zespole Weco Travel Central Europe Meetings &Incentives Experts.
Nominacja do nagrody Osobowość Roku MICE to duże wyróżnienie, ale też motywacja to dalszej aktywnej pracy na rzecz rozwoju branży.

Agnieszka Słowik – prezes Flower Travel specjalizującego się w organizacji wyjazdów dla firm i imprez specjalnych na zamówienia klientów indywidualnych.

Przygodę z turystyką zaczęła w 1997 roku kiedy szef pierwszego dnia pracy kazał jej zorganizować wyjazd do Meksyku dla 30 osób. Od tej pory nieustannie podróżuje po świecie zdobywając wiedzę i doświadczenie niezbędną w tej branży.
Specjalizuje się w niecodziennych imprezach jak dookoła świata zarówno w 60 dni jak i w 8 dni czy loty MIGiem w rosyjskiej bazie wojskowej. Z każdego wyjazdu przywozi dla swoich klientów nowe pomysły. Ukochane miejsca to Sankt Petersburg i Toskania. Podkreśla że najważniejsze to pracować dla przyjemności a nie tylko dla pieniędzy. Zawsze musi zostać czas na spacery po Warszawie (jest licencjonowanym przewodnikiem) i grę w golfa (HCP 22,3).
To już druga nominacja dla Agnieszki do Osobowości Roku, tym bardziej cenna, że klienci wciąż ją doceniają tym wyróżnieniem.

Zwycięzców Konkursu Osobowość Roku MICE Poland poznamy 26 lutego 2016 podczas finałowej Gali, która odbędzie się w Expo XXI. Mocno trzymamy kciuki za naszych członków!

Powrót