Zarząd

Skład Zarządu SOIT w kadencji 2022-2023

Olga Krzemińska – Zasadzka
Prezes Zarządu

Olga Krzemińska-Zasadzka, Prezes Agencji Power, członek – założyciel Stowarzyszenia Branży Eventowej, Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether, wieloletni członek Zarządu SBE /2010-2017/, członek Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, Klubu Agencji Eventowych przy Sar, a także Society for Incentive Travel Excellence.

Łączy w sobie ciekawość podróżnika oraz odwagę, pasję i wytrwałość sportowca, dzięki czemu doskonale odnajduje się w jednej z najbardziej stresujących branż na świecie. Od 1997 r. organizuje wyjazdy oraz zarządza stworzoną przez siebie agencją POWER /EVENT, INCENTIVE, CONFERENCE, SPORT, ONLINE/ zdobywając z roku na rok coraz większy udział w polskim rynku. Wierzy, że ciężką pracą można przenosić góry. Pomimo wielu trudów, nieprzespanych nocy i wymagających Klientów nie zamieniłaby swojej pracy na żadną inną. Pasjonatka podróży i sportu w każdym wydaniu – począwszy od nart, snowboardu, rowerów i kite’ów, na nurkowaniu i squash-u kończąc (była wicemistrzynią Polski w squash-u). Gromadzi inspirujące i motywujące cytaty, by zawsze mieć ten potrzebny pod ręką. „Życie nie po to jest by się spieszyć – życie po to jest by się cieszyć” – to jej ostatnio ulubiony.

Łukasz Adamowicz
Wiceprezes zarządu
ds. współpracy branżowej

Współtwórca Grupy BFC. Odpowiada za dział incentive i eventowy biura, wspiera dział korporacyjnej sprzedaży hotelu BoniFaCio należącego do grupy BFC. Prekursor incentive’ów narciarskich na rynku polskim. Łączy wiedzę pochodzącą z wyjazdów incentive’owych, integracyjnych, eventów, eventów hotelarskich oraz turystyki indywidualnej, aby tworzyć nowe kategorie produktów i usług. Cechuje go biznesowa odwaga, tworzy projekty nowatorskie i realizuje swoją wizję pomimo ryzyka. Zdobywca branżowych nagród m.in. 2 x MP Power w kategorii Meeting Planner – agencja incentive travel. Dwa lata z rzędu (2020 i 2021 rok) znalazł się na prestiżowej liście 100 najbardziej wpływowych osób w przemyśle spotkań na świecie – Eventex – The 100 Most Influential People in the Event Industry oraz na liście WaszaTurystyka.pl – 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce. Już 3 kadencje, od 2015 roku, jest Wiceprezesem zarządu Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. Członek Rady Polskiej Organizacji Turystycznej VIII kadencji.

W 2020 roku od początku koronakryzysu współtworzył branżową inicjatywę TUgether, a następnie Radę Przemysłu Spotkań i Wydarzeń. Od samego początku jest aktywnym członkiem Sztabu Kryzysowego, uczestnikiem bezpośrednich rozmów z rządem i Ministerstwem Rozwoju i Sportu (później Ministerstwem Sportu i Turystyki) w sprawie pomocy dla branży turystycznej oraz przemysłu spotkań. Brał udział w opracowywaniu rozwiązań i instrumentów pomocowych dla przemysłu spotkań i turystyki, przygotowywał poprawki do spec ustawy tzw. mikrotarczy dla turystyki. Bierze aktywny udział w pracach związku Pracodawcy RP i dostarcza unikalnej wiedzy na temat sytuacji w przemyśle spotkań, turystyce, turystyce biznesowej. Jest częstym gościem mediów jako ekspert branżowy. Od grudnia 2021 pierwszy prezes Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether działającej w strukturach federacji branżowej.

Liwiusz Misiaszek
Wiceprezes zarządu
ds. współpracy z regionami

Od 2011 roku na stałe związany z firmą Air Tours Club, w której był odpowiedzialny za marketing oraz rozwój produktów i kanałów dystrybucji. Od 2019 roku pełni rolę prezesa zarządu. Organizował wyjazdy firmowe od kilku do kilkuset osób, począwszy od krajowych realizacji, skończywszy na najodleglejszych zakątkach świata.

Ukończył Ekonomię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Zarządzanie Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Członek zarządu małopolskiego oddziału Inicjatywy Firm Rodzinnych, współpracuje blisko z Izbą Przemysłowo-Handlową w Krakowie. Prywatnie pasjonat nart i turystyki rowerowej. Z zamiłowania podróżnik.

Małgorzata Gulińska
Członek zarządu
ds. członkowskich i pilotów

Pasjonatka podróży, aktywator, dla wielu źródło inspiracji. Po krakowskim AWF. Pracując wiele lat jako pilot uważa, że praca jest czystą przyjemnością. Wyszkoliła grono nietuzinkowych fachowców. Lubi ludzi i czerpie energię z chęci ich poznawania. Wierzy, że chcieć to móc a stwierdzenie „nie da się” w jej słowniku się nie istnieje.

Pomysłodawca i twórca Margot Travel. Ambicją było od początku tworzenie unikalnych programów, ponieważ uwielbia wyzwania i klientów, którzy pragną czegoś niepowtarzalnego. Potrafiła wokół siebie stworzyć zespół wspaniałych indywidualności. Ze względu na wymagania i zdecydowanie pracują z nią najlepsi.

Wspólnie uczą zaproszonych gości nowych rzeczy takich jak próbowanie świata, ale wolą, żeby ludzie zamiast pamiątek przywozili z podróży nowe umiejętności, nieważne czy to nauka tenisa, malowanie jedwabiu czy medytacja. Ekspert w wyczuwaniu ludzkich potrzeb. Odwiedziła blisko 100 krajów, w tym wiele z nich kilkakrotnie. Poza podróżami fascynują ją tango i body art.

„Cokolwiek robisz rób to dobrze i z sercem” – ta dewiza pomogła jej bez kapitału z zewnątrz, z pomocą niesamowitych ludzi rozwijać firmę. Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu, ale zaprawione nutą szaleństwa to jej motto.

Majka Szura
Członek zarządu
ds. komunikacji

CEO, współwłaścicielka Polka Travel. Absolwentka hispanistyki na UAM w Poznaniu oraz studiów podyplomowych Public Relations na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Związana z turystyką od 1992 roku. W 2007 roku założyła firmę POLKA TRAVEL. Dziś lidera podróży tematycznych w Polsce – głównie wypraw kulinarnych, enologicznych, piwnych, tanecznych oraz lejdis trip. Stawia na niebanalne, kreatywne projekty, śledzi trendy światowe, poznaje nowe kierunki, autorskie programy. Incentives „testuje” wcześniej na własnej skórze, nie zostawiając miejsca przypadkowi. W 2015 roku otrzymała tytuł Businesswoman Roku w kategorii Lider w Incentive Travel (Businesswonam & Life). W 2016 roku została laureatką Plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza 2015.

Zainteresowania:drugi człowiek w różnych szerokościach geograficznych w socjogeograficznym aspekcie. Ponadto fotografia (główne portrety) i kulinaria, przede wszystkim azjatycka sztuka carvingu.

Konrad Wielgórski
Członek Zarządu
ds. finansowych

Prezes Zarządu i współzałożyciel agencji *Bespoke. Z branżą MICE związany od 2007 roku. Zrealizował ponad 1 000 wydarzeń na 6 kontynentach. Agencja *Bespoke jest aktywnym członkiem SOIT, SAR, KAE oraz Warsaw Convention Bureau. W 2018 i 2021 utytułowana przez Media&Marketing Polska – Agencją Eventową Roku (Faworyt Klientów), w 2019 nagrodzona MP Power Awards za najlepszy wyjazd incentive B2B, w 2020 Gazelą Biznesu oraz 2022 tytułem Etycznej Firmy 2021 przyznawane przez Puls Biznesu, a w 2022 ponownie MP Power Awards w kategorii „Kampania zintegrowana z wykorzystaniem event marketingu.”

Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego (Psychologia w Zarządzaniu) i Instituto Superior de Ciencias do Trabalho e da Empresa w Lizbonie (Management). Prywatnie podróżnik i bokser.