Zarząd

Skład Zarządu SOIT w kadencji 2022-2023

Olga Krzemińska – Zasadzka
Prezes Zarządu

Olga Krzemińska-Zasadzka, managing director Agencji eventowej Power, PowerSport i DMC Poland, członek – założyciel Stowarzyszenia Branży Eventowej, wieloletni członek Zarządu SBE /2010-2017/, członek Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, a także Society for Incentive Travel Excellence.

Łączy w sobie ciekawość podróżnika oraz odwagę, pasję i wytrwałość sportowca, dzięki czemu doskonale odnajduje się w jednej z najbardziej stresujących branż na świecie. Od 1997 organizuje wyjazdy oraz zarządza stworzoną przez siebie agencją POWER /EVENT, INCENTIVE, CONFERENCE, SPORT/ zdobywając z roku na rok coraz większy udział w polskim rynku. Wierzy, że ciężką pracą można przenosić góry. Pomimo wielu trudów, nieprzespanych nocy i wymagających Klientów nie zamieniłaby swojej pracy na żadną inną. Pasjonatka podróży i sportu w każdym wydaniu – począwszy od nart, snowboardu, rowerów i kite’ów, na nurkowaniu i squash-u kończąc (była wicemistrzynią Polski w squash-u). Gromadzi inspirujące i motywujące cytaty, by zawsze mieć ten potrzebny pod ręką. „Belive the Power and Beatuty od YOUR dreams” – to jej ostatnio ulubiony.

Łukasz Adamowicz
Wiceprezes zarządu
ds. współpracy branżowej

Wiceprezes Grupy BFC. Studiował w Instytucie Stosunków Międzynarodowych oraz Wydziale Zarządzania UW. Ukończył ścieżkę specjalizacyjną „Negocjacje mediacje i prowadzenie szkoleń” w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych.
Od 1995 w Grupie BFC. W ramach Grupy BFC odpowiada za rozwój pionu klienta korporacyjnego. Tworzył ski meetingi, programy outdorowe, projekty incentive , eventy oraz ofertę korporacyjną Hotelu Bonifacio. Po pierwsze organizator.
Snowboardzista, często poza wyratrakowanymi trasami.
Divemaster poszukiwacz podwodnego życia. Wielbiciel Włoch, Slow Foodu i kieliszka dobrego wina.
Zdobywca branżowej nagrody MP Power12 w kategorii Meeting planner – agencja incentive travel. W 2020 roku znalazł się na prestiżowej liście 100 najbardziej wpływowych osób w przemyśle spotkań na świecie – Eventex – The 100 Most Influential People in the Event Industry oraz na liście WaszaTurystyka.pl – 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce. Już 4 kadencję, od 2015 roku, jest Wiceprezesem zarządu Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel. Członek Rady Polskiej Organizacji Turystycznej VIII kadencji. Od grudnia 2021 – Prezes Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether.

W 2020 roku od początku koronakryzysu współtworzył branżową inicjatywę TUgether, a następnie Radę Przemysłu Spotkań i Wydarzeń. Od samego początku jest aktywnym członkiem Sztabu Kryzysowego, uczestnikiem bezpośrednich rozmów z rządem i Ministerstwem Rozwoju w sprawie pomocy dla branży turystycznej oraz przemysłu spotkań. Brał udział w opracowywaniu rozwiązań i instrumentów pomocowych dla przemysłu spotkań i turystyki, przygotowywał poprawki do spec ustawy tzw. mikrotarczy dla turystyki. Bierze aktywny udział w pracach związku Pracodawcy RP i dostarcza unikalnej wiedzy na temat sytuacji w przemyśle spotkań, turystyce, turystyce biznesowej. Jest częstym gościem mediów jako ekspert branżowy.

Liwiusz Misiaszek
Wiceprezes zarządu
ds. współpracy z regionami

Od 2011 roku na stałe związany z firmą Air Tours Club, w której był odpowiedzialny za marketing oraz rozwój produktów i kanałów dystrybucji. Od 2019 roku pełni rolę prezesa zarządu. Organizował wyjazdy firmowe od kilku do kilkuset osób, począwszy od krajowych realizacji, skończywszy na najodleglejszych zakątkach świata.

Ukończył Ekonomię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Zarządzanie Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Członek zarządu małopolskiego oddziału Inicjatywy Firm Rodzinnych, współpracuje blisko z Izbą Przemysłowo-Handlową w Krakowie. Prywatnie pasjonat nart i turystyki rowerowej. Z zamiłowania podróżnik.

Katarzyna Szełemej-Pobożniak
Członek Zarządu
ds. edukacji

Vice president w agencji Haxel Events & Incentive. Coach ACC ICF. Ma 23 lata doświadczeń międzykulturowych – jako kontrahent, klient, pilot wycieczek, podróżnik, badacz etnolog i dziennikarz. Odwiedziła prawie 100 krajów, w tym niektóre wielokrotnie. Prowadziła grupy na wszystkich kontynentach oprócz Antarktydy. Specjalizuje się w coachingu kariery, motywacji i wewnętrznej równowagi. Prowadzi blog Kariera bez Granic. Wspiera też jako mentorka firmy sektora MŚP w wyzwaniach związanych z zarządzaniem ludźmi, planowaniem i strategią.

Absolwentka Stosunków Międzynarodowych w Szkole Głównej Handlowej oraz Etnologii na Freie Universitaet w Berlinie. Autorka książki o konfliktach etnicznych w Gwatemali.

Małgorzata Gulińska
Członek zarządu
ds. członkowskich i pilotów

Pasjonatka podróży, aktywator, dla wielu źródło inspiracji. Po krakowskim AWF. Pracując wiele lat jako pilot uważa, że praca jest czystą przyjemnością. Wyszkoliła grono nietuzinkowych fachowców. Lubi ludzi i czerpie energię z chęci ich poznawania. Wierzy, że chcieć to móc a stwierdzenie „nie da się” w jej słowniku się nie istnieje.

Pomysłodawca i twórca Margot Travel. Ambicją było od początku tworzenie unikalnych programów, ponieważ uwielbia wyzwania i klientów, którzy pragną czegoś niepowtarzalnego. Potrafiła wokół siebie stworzyć zespół wspaniałych indywidualności. Ze względu na wymagania i zdecydowanie pracują z nią najlepsi.

Wspólnie uczą zaproszonych gości nowych rzeczy takich jak próbowanie świata, ale wolą, żeby ludzie zamiast pamiątek przywozili z podróży nowe umiejętności, nieważne czy to nauka tenisa, malowanie jedwabiu czy medytacja. Ekspert w wyczuwaniu ludzkich potrzeb. Odwiedziła blisko 100 krajów, w tym wiele z nich kilkakrotnie. Poza podróżami fascynują ją tango i body art.

„Cokolwiek robisz rób to dobrze i z sercem” – ta dewiza pomogła jej bez kapitału z zewnątrz, z pomocą niesamowitych ludzi rozwijać firmę. Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu, ale zaprawione nutą szaleństwa to jej motto.

Majka Szura
Członek zarządu
ds. komunikacji

CEO, współwłaścicielka Polka Travel. Absolwentka hispanistyki na UAM w Poznaniu oraz studiów podyplomowych Public Relations na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Związana z turystyką od 1992 roku. W 2007 roku założyła firmę POLKA TRAVEL. Dziś lidera podróży tematycznych w Polsce – głównie wypraw kulinarnych, enologicznych, piwnych, tanecznych oraz lejdis trip. Stawia na niebanalne, kreatywne projekty, śledzi trendy światowe, poznaje nowe kierunki, autorskie programy. Incentives „testuje” wcześniej na własnej skórze, nie zostawiając miejsca przypadkowi. W 2015 roku otrzymała tytuł Businesswoman Roku w kategorii Lider w Incentive Travel (Businesswonam & Life). W 2016 roku została laureatką Plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza 2015.

Zainteresowania:drugi człowiek w różnych szerokościach geograficznych w socjogeograficznym aspekcie. Ponadto fotografia (główne portrety) i kulinaria, przede wszystkim azjatycka sztuka carvingu.

Konrad Wielgórski
Członek Zarządu
ds. finansowych

 

Prezes Zarządu i współzałożyciel agencji *Bespoke. Z branżą MICE związany od 2007 roku. Zrealizował ponad 1000 wydarzeń na 6 kontynentach. Agencja *Bespoke jest aktywnym członkiem SOIT, SAR, KAE oraz Warsaw Convention Bureau, w 2018 utytułowana przez Media&Marketing Polska – Agencją Eventową Roku (Faworyt Klientów), w 2019 nagrodzona MP Power Awards za najlepszy wyjazd incentive B2B oraz w 2020 Gazelą Biznesu.

Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego (Psychologia w Zarządzaniu) i Instituto Superior de Ciencias do Trabalho e da Empresa w Lizbonie (Management). Prywatnie podróżnik i bokser.