Grażyna Grot Duziak

Członkowie SOIT

Grażyna Grot Duziak

Członek Zarządu
Regionalny Dyrektor MICE na Europę Centralną

Ponad 30 lat w branży.  20 lat związana z Weco-Travel. Do największych sukcesów zalicza  wprowadzenie  marki Weco-Travel  MICE  na rynek  polski. Obecnie aktywnie  pracuje nad  rozwojem tego sektora w organizacji Weco-Travel  w oddziałach na Węgrzech, w Rumunii i w Czechach. W swoim portfolio ma dziesiątki zrealizowanych  projektów Incentive , konferencji i  prezentacji. Posiada szeroką znajomość branży  „business  travel” i MICE.

Nominowana do nagrody Osobowość Roku MICE 2015  oraz MP Power 12 – edycja 2016. Zwyciężczyni w plebiscycie MP Power 12 – edycja 2017 w kategorii Meeting Planner – Agencja incentive travel. Członek zarządu SITE POLAND (od 2018). Aktywnie pracuje na rzecz rozwoju branży, bierze udział w konsultacjach, dyskusjach panelowych i grupach projektowych.

Prywatnie lubi podróżować, odkrywać nowe miejsca i poznawać ciekawych ludzi

 

Od 1992 r wspieramy naszych klientów w osiąganiu założonych celów, poprzez dokładnie zaplanowane i realizowane podróże służbowe, grupowe wyjazdy krajowe i zagraniczne, kongresy i konferencje. Ponad 250 osób w 4-ch oddziałach w Polsce oraz na Węgrzech w Rumunii i w Czechach dba o to, aby wzbogacać relacje z klientami. Weco Travel CE oferuje jednakowe standardy obsługi, preferowanych dostawców oraz zarządzanie podróżami i spotkaniami na poziomie regionalnym. Nasza firma jest członkiem założycielem SOIT oraz członkiem Polskiej Izby Turystyki i Organizacji SITE. Działamy w oparciu o nasz katalog wartości MICE , który opiera się na budowaniu szacunku, zaufania i długoterminowej współpracy pracowników, klientów i dostawców. Zapraszamy do współpracy duże korporacje i lokalnych przedsiębiorców, którzy dostrzegają potrzebę powierzenia organizacji wyjazdów firmie, która gwarantuje pełny profesjonalizm i bezpieczeństwo.

Rok powstania: 1992 Główna specjalizacja:

  1. Kompleksowe Zarządzanie Podróżami Służbowymi
  2. Konferencje i Kongresy – Europa Centralna –PCO
  3. Wyjazdy motywacyjne i integracyjne