Sylwia Sadoch

Członkowie SOIT

Sylwia Sadoch

Partner

Z branżą turystyczną związana od 1999.r, kiedy to pierwsze kroki, jeszcze w trakcie studiów stawiała w Orbisie. Potem przez 10 lat prowadziła i zarządzała biurami podróży z rynku incentive, by w 2011 r. założyć własną działalność. Inicjatorka i współwłaścicielka Travel Concierge, odpowiedzialna za kreację i realizację projektów incentive.

Absolwentka Technikum Hotelarskiego, Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych oraz Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości. Jest członkiem SITE (Society for Incentive Travel Excellence). W pracy ceni sobie szczerość i uczciwość.

Prywatnie żona i mama dwóch córek, doskonale łącząca życie prywatne z pracą zawodową.

Travel Concierge tworzy grupa wieloletnich przyjaciół, niezwykle zaangażowanych w swoją pracę i realizujących dzięki niej swoje pasje. Biuro z powodzeniem łączy obsługę korporacyjnych podróży służbowych, organizację wyjazdów incentive oraz wyjazdów indywidualnych według autorskich scenariuszy.

Nie boimy się wyzwań i niecodziennych pomysłów naszych klientów, którzy mogą na nas liczyć niezależnie od godziny, miejsca czy strefy czasowej. Dotychczasowe wyjazdy pozwoliły nam poznać wiele ciekawych miejsc, które teraz z ogromną przyjemnością pokazujemy podczas kolejnych realizacji.

Rok powstania: 2011

  • Wyjazdy incentive wg autorskich scenariuszy
  • Wyjazdy konferencyjne
  • VIP tailor made tours