Katarzyna Zawadzka

Członkowie SOIT

Katarzyna Zawadzka

Business Partner
Managing Director

Dyrektor Zarządzająca, jedna z założycielek NU Horizons – firmy specjalizującej się w organizacji podróży motywacyjnych dla firm, przelotów, konferencji i udziału w międzynarodowych kongresach naukowych.

Absolwentka Geologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Doświadczenie w branży MICE rozpoczynała w amerykańskiej korporacji, a odział w Polsce pod Jej kierownictwem był najlepszym odziałem w Europie Środkowej. Wieloletnie doświadczenie, niezliczone podróże pomagają Jej w przygotowaniu nie tylko niepowtarzalnych autorskich programów ale także w dopracowanej w każdym szczególe logistyce proponowanych wyjazdów. Od 20 lat zajmuje się logistyką wyjazdów organizowanych dla klientów NU Horizons.

Biegle mówi w języku angielskim. Wielbicielka Azji Południowo – Wschodniej, z zamiłowania architekt wnętrz.

NU Horizons jest firmą działającą w branży MICE od 10 lat. Zajmujemy się profesjonalną organizacją spotkań branżowych, wyjazdów incentive i wyjazdów integracyjnych w kraju i za granicą, wyjazdów o charakterze przygodowym, kongresów, konferencji naukowych i zawodowych, eventów oraz wydarzeń medialnych.

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę imprez, począwszy od planowania programu, przez stronę organizacyjną i techniczną, skończywszy na obsłudze pobytu w wybranym miejscu. Nasze oferty nie powielają schematów, gdyż są tworzone w oparciu o cele i indywidualne potrzeby klientów.

W NU Horizons skupiły się osoby nie tylko o wieloletnim doświadczeniu zawodowym i głębokiej znajomości rynku ale także o wielkiej pasji do wykonywanej pracy. Naszym celem jest zapewnienie usługi o najwyższej jakości, dostosowanej do zmieniających się potrzeb i wymagań klientów. Gwarantujemy szybką, sprawną i nieustanną komunikację oraz rzetelność i profesjonalizm. Organizowane przez nas imprezy gwarantują niezapomniane wrażenia bo „Ważne są emocje …”.
Rok powstania: 2006

Główna specjalizacja:
  1. wyjazdy incentive
  2. wyjazdy przygodowe i tematyczne
  3. team building i zastosowanie nowych technologii