Leszek Babicz

Członkowie SOIT

Leszek Babicz

Dyrektor Zarządzający

Założyciel, właściciel i dyrektor zarządzający Rival Group, agencji event/incentive z osiemnastoletnim doświadczeniem w branży.
Pierwsze kroki w branży stawiał w wieku 21 lat, realizując marzenie o własnym biznesie. Dzięki strategicznej wizji i ponadprzeciętnej determinacji stworzył silną markę, Rival Group, która obecnie jest jedną z najstarszych agencji eventowych w Polsce.

Nie lubi stać w miejscu i stale podejmuje nowe wyzwania. Zgodnie z ideą work/life balance spełnia marzenia i motywuje swój zespół do tego samego.
W wolnych chwilach praktykuje jogę w Polsce oraz w Indiach.

Agencja Rival Group istnieje na rynku od 1998 roku. Działamy we wszystkich obszarach branży MICE, realizując projekty na terenie całej Polski i świata. Głównym profilem działalności Rival Group jest organizacja eventów oraz wyjazdów zagranicznych incentive.

Mamy wieloletnie doświadczenie poparte bogatym portfolio zrealizowanych z sukcesem projektów. Poprzez unikalne, inspirujące programy oraz wysokiej klasy realizacje umacniamy pozytywny wizerunek naszych klientów w oczach ich pracowników, partnerów biznesowych i bezpośrednich odbiorców. Działamy z pasją. Angażujemy się. Szukamy. Planujemy. Kreujemy.

Należymy do prestiżowych branżowych organizacji, zrzeszających profesjonalistów branży MICE: Stowarzyszenia Branży Eventowej (SBE) oraz Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel (SOIT).

Rok powstania: 1998

Moje specjalizacje:

  1. Wyjazdy incentive oraz incentive VIP w najpiękniejsze zakątki świata
  2. Wysokiej klasy gale i konferencje w Polsce oraz za granicą
  3. Eventy motywacyjne i integracyjne w najciekawszych regionach Polski